Linksmadieniai Antakalnyje

Home / Linksmadieniai Antakalnyje
„Linksmadieniai Antakalnyje“ – tradicija tapusi vaikų dienos stovykla. Čia 7–13 metų vaikai gali turiningai praleisti laiką: atrasti mėgiamą užsiėmimą, ugdyti socialinius įgūdžius, emocinį intelektą, sutikti naujų draugų, išmokti kūrybiškai žvelgti į juos supančią aplinką ir veiklas, atrasti neištirtų Vilniaus bei Lietuvos kampelių, įsilieti į visuomeninę veiklą.
 
Taip pat tai – kūrybiška erdvė vadovams-savanoriams, kurioje jie gali įgauti patirties darbe komandoje ir su vaikais.
 
Dienos stovykloje struktūra:
10:00–10:30 Vaikai renkasi Jaunimo centre. Rytinė mankšta – judrūs žaidimai
10:30–12:30 Užsiėmimai pagal dienos temą
12:30–13:30 Pietų pertrauka. Vaikai pietauja namuose / valgo atsineštus užkandžius
13:30–15:30 Užsiėmimai pagal dienos temą
15:30–16:00 Šeimos vakaras – dienos įspūdžių refleksija
 
Linksmadienių stovyklos nuotraukas ir naujienas rasite Facebook'e
2017 m. pamainų datos ir temos: 
  1. Birželio 19–29 d. Kartą ten, kur nežinai... Šioje pamainoje savo personažų ieškos pasakos, legendos ir mitai iš netikėčiausių bei slapčiausių Pasaulio kampelių. Atgis ir prabils seniausi miškai, viršūnėmis debesis raižantys kalnai, audringiausios jūros ir visa galybė kitų gamtos stebuklų. Čia sukursi savo herojų, pažinsi kitus ir leisi jiems pažinti tave. Kiekvienas turime savo pasaką: dalinkimės jomis!
  2. Liepos 3–14 d. Aplink Pasaulį per 8 dienas Tai pamaina apie kultūras ir pasaulio įvairovę. Vaikai patrauks į dvi savaites trunkančią kelionę: žaisdami ir kurdami šėlsime meksikietiškoje fiestoje, atrasime paslaptingą Karaliaus Mindaugo Lietuvą, spėliosime, ką pingvinai veikia Antarktidoje, bursime kartu su senųjų genčių žyniais ir patirsime daug kitų nuotykių. Atrasime ne tik pasaulio stebuklus, bet ir save Pasaulyje.
  3. Liepos 17–27 d. Kosmoso platybėse Kada ir kaip viskas prasidėjo? Iš ko padaryti mes, o iš ko visata? Ką iš tiesų matome žiūrėdami į žvaigždes? Žmogus nėra peržengęs Saulės sistemos ribų, bet žiūrėdami į dangų matome ne tik kitas galaktikas, bet ir pasaulio pradžią. Pamainoje bandysime pažinti tolimiausias žvaigždes, išskaityti žvaigždynų reikšmę, žengti pirmuosius žingsnius kosmose ir sugrįžti į praeitį. Mąstysime, kodėl kosminėje stotyje visada krenti žemyn, kaip iš šviesos pažinti kitas planetas, kiek sveria galaktika ir kaip ją pasverti. Juodosios skylės, tamsioji medžiaga, metagalaktika ir visos kitos galaktikos paslaptys laukia pasiruošusių jas pažinti. Pamainos tikslas – supažindinti dalyvius su įdomiais kosminių tyrinėjimų objektais ir būdais, skatinti smalsumą ir atradimo troškimą. 
Stovykla vyksta pirmadieniais–ketvirtadieniais. Maitinimas neorganizuojamas. Dienos stovyklos kaina – 30 Eur (neturint galimybės prisidėti šia suma ir pateikus dokumentus, galima suderinti mažesnį dalyvio mokestį). Reikalinga vaiko mokyklinės medicininės pažymos kopija. Sutarčių su stovyklautojų tėvais pasirašymas vyks birželio 5 ir 6 d. nuo 16 iki 19 val., atvykus į Antakalnio atvirą jaunimo centrą (Antakalnio 84a). Vietų skaičius ribotas: 2628 dalyviai vienoje pamainoje, taigi, kviečiame nedelsti ir registruotis. Vienas vaikas gali užsiregistruoti tik į vieną stovyklos pamainą.  
 
Daugiau informacijos: antakalnio.linksmadieniai@gmail.com, +370 (5) 268 58 44