Vykstantys

Home / Vykstantys

Lietuvos Atgaja

Žalianamio draugai – kūrybinė vaikų ir jaunimo stovykla „Lietuvos atgaja“. Tai – pirmoji veikla su jaunimu Žalianamyje, prasidėjusi 1993 metais, taigi, švenčianti jau 25 gimtadienį.  

Atgajoje per kūrybą, teatrą, šiltus ir šeimyniškus tarpusavio santykius, unikalias edukacines programas kasmet auga ir vieni kitus augina virš tūkstančio žmonių: stovyklos dalyvių bei vadovų-savanorių. Savanorystė stovykloje ne tik suteikia unikalią nuoširdaus bendravimo su vaikais, tapimo stovyklos „mama“ ar „tėčiu“ patirtį, bet ir leidžia išbandyti save kūrybinėje veikloje, mokytis, tobulėti, stiprinti komandinio darbo, neformaliojo ugdymo, asmenines ir organizacines kompetencijas.  

Vadovų-savanorių rengimo programa – bendras Žalianamio ir „Lietuvos atgajos“ projektas. Atgajos vadovai mielai dalinasi patirtimi su Žalianamio lankytojais, dalyvauja įvairiose veiklose. Jaunimo centre vyksta savanorių mokymai, seminarai, susitikimai. Savanorystė – tai ne tik įsimintinas nuotykis. Visas Atgajos sezonas – nuo vadovų seminarų iki stovyklos – tai mokymosi procesas, kuriame ir individualiai, ir grupėje kiekvienas savanoris kelia sau tikslus bei iššūkius, jų siekia ir taip įgyja ar stiprina turimus gebėjimus. Mokymų metu ir stovykloje dirbama remiantis neformaliojo ugdymo principais, kurie reiškia, kad viskas, ko išmokstama, įvyksta per patyrimą. 

Savanoriais tapti kviečiamas 19–25 metų jaunimas: ir Žalianamio lankytojai, ir naujai šią erdvę atrandantys žmonės. 

Karjeros klubas

Karjeros klubas - tai kassavaitiniai aktyvaus ir motyvuoto jaunimo susitikimai, kurių metu nagrinėjame svarbias asmenybės tobulėjimą, karjerą, verslumą, asmenybės ir gyvenimo kūrimą liečiančias temas. Mokomės būti sąmoningi ir atviri pasauliui ir savo svajonėms. Susitinkame ir bendraujame su įdomiais svečiais, mokydamiesi ir semdamiesi patirties. Įkvepiame vienu kitus ir padedame siekti tikslų. Pagrindinė šių susitikimų filosofija ir mintis yra ta, kad tik mes patys kuriame savo tikrovę ir turime visą laisvę bei visas galimybes įgyvendinti savo svajones.