Apie individualius VIRSMAS 2 konsultantus

 

Kviečiame susipažinti su projekto „Virsmas 2“ individualiais konsultantais. Registruotis į individualias konsultacijas galite čia

 

Gintarė Joteikaitė: „Gyvenimo stiliaus dizainas ir karjeros pasirinkimų strategija“

Individualaus darbo sesijų metu globaliai žvelgsime į esamą asmenybės gyvenimo stiliaus struktūros situaciją ir gilinsimės į lokalias netenkinančias kasdienybėje rutinos “zonas”. Atpažinus jas nersime į gylį ir prisiminsime tikrąsias nepasitenkinimo priežastis ir jų formavimosi eigą. Formuosime karjeros pasirinkimų strategiją, maksimaliai atskleidžiančią asmenybės prigimtinius talentus, vidinį potencialą bei pašaukimą.

 

Brigita Ruzienė: „Kritinis mąstymas, lytinio ugdymo etika ir savanorystė“

Individualiose konsultacijose orientuojamasi į tikrųjų/netikrųjų savo poreikių įvardinimą, gilinimasis į savęs identifikavimą, remiantis biologine bei kultūrine lytimi. Aptariamos ir nagrinėjamos gyvenimo patirtys vaikystėje ir kaip jos formuoja dabartinius pasirinkimus kasdieniame gyvenime. Etikos, psichologijos ir neformaliojo ugdymo teorijos/metodai naudojami kaip priemonės konsultacijų metu.

 

Giedrė Kazragytė: „Ribojančių įsitikinimų transformavimas ir kūno sąmoningumas“

Konsultacijų metu atrasime pasąmonėje glūdinčius ribojančius įsitikinimus, kurie mums nebetarnauja, kad juos sąmoningai galėtume pakeisti ir transformuoti į mus ir mūsų gyvenimą įgalinančias nuostatas. Ieškosime giluminių mąstysenos ir elgesio modelių šaltinio, peržvelgiant vyraujančius mumyse “archetipus”, kad aiškiau suprastume, ar mūsų vidinės motyvacijos imantis veiksmų ir siekiant tam tikrų tikslų savo gyvenimuose kyla iš baimės ir trūkumo, ar iš įkvėpimo ir kūrybos. 

Taip pat, šių konsultacijų metu galėsime gilintis į glaudžią sąsają tarp mąstymo modelių bei kūno sveikatos arba fizinių negalavimų, remiantis psichosomatinėmis žiniomis. Jeigu kiltų poreikis, bus galimybė pasitelkti fizinėmis praktikomis, kaip “Embodied Yoga Principals”, kad per kūną įtvirtinti naujus modelius. 

 

Ugnius Leimontas: „Savityra ir emocinis sąmoningumas“

Savityros ir emocinio sąmoningumo konsultacijos, kurių metu nukreipsime dėmesį iš išorės į vidų, pastebėsime kaip veikia protas, kas atsiveria, kai jis nurimsta, pastebėsime iš kur atsiranda ir kur pradingsta jausmai, patyrinėsime kur jie “gyvena”, o taip pat susitiksime tuos jausmus, kurie neleidžia mums atsiverti sau bei aplinkai, verčia išsisukinėti arba meluoti sau ar bet kaip kitaip trukdo judėti toliau. Tokiu būdu, tarytum iš naujo mokysimės vėl drąsiai veikti iš jausmų lygmens, atpažinti bei pasitikėti savo nuojauta. Taip po truputį vis labiau ir labiau tampant labiau savimi. 

Pastaba – apie jausmus ne tik kalbėsime, bet juos ir jausime, tad gali būti intensyvių bei išlaisvinančių patirčių.

 

Fausta Anulytė: „Savęs pažinimas per kūrybinius tyrinėjimus“

Individualių konsultacijų metu pasitelkiant kūrybines priemones tyrinėsime aktualias problemas, sunkumus, ieškosime atsakymų į vidinius rūpimus klausimus. Intuityvi kūryba leis išlaisvinti užslėptus troškimus, nepatenkintus poreikius, neatrastus gebėjimus bei padės nurimti, atsipalaiduoti. Konsultacijos metu pažvelgsime į situaciją iš šalies, suvokiant gilesnes priežastis ir pasekmes, kurias norėtųsi transformuoti. Individualūs susitikimai suteikia galimybę pasirinkti norimą temą, tinkamiausią laiką bei kūrybines priemones, o kūrybinio proceso ir kūrinio analizė leidžia suvokti savo emocinę būseną bei pažinti save labiau.

 

Kšištof Zmitrovič: „Geros savijautos ir sunkumų sprendimo konsultacijos“

Individualių konsultacijų metu pažvelgsime į gilesnes sunkumų ir jausmų priežastis bei rasime tinkamiausią jų sprendimą. Pokalbio temą ir kryptį pasirinksi pats, aš tau padėsiu ramiai ir su meile pamatyti gilesnį ir platesnį savo situacijos kontekstą, o išeitys pasimatys tarsi savaime tavo intuicijos dėka. Nevaikščiosime ilgu keliu ir orientuosimės į rezultatą, todėl situacija ir savijauta keisis po kiekvienos konsultacijos.

 

Ieva Severinaitė: „Asmeninė empatijos kelionė“ 

Asmeninė empatijos sesija – visų pirma šventa visiško autentiškumo, gilaus išklausymo ir tikrumo erdvė. Individualios konsultacijos metu sukuriama erdvė su palaikymu laviruoti asmeninių patyrimų džiunglėse, atpažinti savo tikruosius poreikius, atrakinti savo vidinę jėgą ir rasti (kartais netikėtus) sprendimus ir atsakymus į rūpimus klausimus. Empatijos sesija gali padėti geriau suprasti savo jausmus, reakcijas ir pasirinkimus, transformuoti skaudžias emocines patirtis, per gilesnį ryšį su savimi išsilaisvinti nuo veikimo iš baimės, kaltės ar gėdos, spręsti vidinius konfliktus ar sudėtingas situacijas santykiuose su kitais.

 

Minvydas Blinkevičius: „Emocinė ir mentalinė transformacija, bei santykiai ir emocijų raiška“

Tikrumo valandoje susitiksime be kaukių, kurias užsidedame prieš kitus. Leisime sau būti radikaliai atviri, tikri – išorėje tokie, kokie esame viduje. Pagal tai ką jausime ir mąstysime tuo metu, keliausime giliau į šaknis, iš kurių tai kyla. Ar tai būtų baimė, gėda, kaltė, liūdesys, sielvartas, melas sau, iliuzijos ar prisirišimai. Mokysimės tai konstruktyviai įsivardinti, išreikšti ir transformuoti į saugumą, malonumą, galią, džiaugsmą, meilę, tiesą, suvokimą bei laisvę.

 

Karolis Valickas: „Metaforinis stuburas – tikslai, veiksmai, kokybė“

Individualių sesijų metu kartu įvairiais aspektais kalbėsimės* („Matymas iš šono”, „In perpetuum“) ir natūralu, kad galime atrasti tikslų. Sieksime tvirtinti ir lygiuoti savo „stuburą“ grąžindami slankstelius** į vietas. Dažniausiai dirbu verslo srityje su asmenų profesionalia raida. Todėl ir mano pokalbiai – lakoniškos struktūros, leidžiantys įvardinti, kas išties yra Tavo viduje. Kartu turėtume nuoširdžiai dirbti vardan Tavo asmens autentiškumo išryškinimo, galimybės suteikimo sau augti kryptimi, kuri dera su Tavimi, ne su kitų iliuzijomis ar spaudimu.Sieksime drąsos atsiskleisti ir pripažinti bei suvokimo, jog tikslų žinojimas nereiškia spaudimo daryti tik tai. Suteikti sau laiko – pajusti ir išgryninti ne kažkokius kitos savaitės tikslus, o labiau viziją, kuri teiks jėgų mėnesius ar metus. Išmokti koreguoti viziją be baimės, nes augant – augame visapusiškai, svajonės – irgi turi augti, adaptuotis. Džiaukimės kelione į vis naują save.

*gali būti fizinių veiklų kurios padės įsisavinti sunkiau suprantamus giluminius konceptus. 

**Metafora apie gausybę gyvenimo aspektų, kurie kartu nulemia mūsų gyvenimo kokybę.