Skip to content Skip to footer

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Atviras, šiltas, jaukus, originalus, jaunas, besikeičiantis ir nuolatos atsinaujinantis jaunimo centras „Žalianamis“. Šie ir dar begalė kitų epitetų tinkančių nusakyti nepaprastą veiklą, kuria gali džiaugtis kiekvienas (muzika, šokiai, LARP, stalo žaidimai, įvairios kompetencijas keliančios veiklos ir t.t.). Kiekvienas apsilankęs turi galimybę ne tik atrasti, bet ir kurti bei dalintis tuo ką turi (žinias, įgūdžius, patirtis, kt.) su likusiai bendraminčiais. Ačiū, kad esat ir nenustokit būt

Saulius

Saulius

Jeigu nebūčiau prieš beveik ketverius metus atradus Žalianamio, dabar nebūčiau čia, kur esu. Tai buvo ta vieta, kurios dėka mano gyvenime atsirado daugybė nuostabiai įdomių žmonių, galimybių, naujų žinių, patyrimų, kur įvyko daug nuostabių diskusijų, pokalbių, apkabinimų, pamuzikavimų ir šiaip pasibuvimų. Su žalianamiečiais pavyko ir ne vieną kelionę nukeliauti, ir projektuose, renginiuose, konkursuose kartu padalyvaut. Per Žalianamį ir jo žmones atradau Atgajos ir Linksmadienių stovyklas, kurios atnešė dar daugiau įvairių auginančių patirčių. Iš tikrųjų Žalianamiui (ir čia dabar kalbu apie jo buvusius ir esamus darbuotojus, savanorius, lankytojus) turiu labai padėkoti, nes tie žmonės sukūrė tokią aplinką, kurioje galima augti, mokytis, veikti, tobulėti, pabūti ir išbūti, įgyvendinti savo idėjas, išbandyti ir atsiskleisti. Kartais net nesitiki, kad gali būti tokia vieta, kurioje tiek daug meilės, atvirumo, palaikymo ir pagalbos. Ir kartais taip norisi daugiau to Žalianamio įnešt ir į kitas vietas, kuriose tos šilumos tikrai trūksta.

Giedrė

Giedrė

Žalianamis įtraukia. Ir ištraukia. Čia norisi eiti tada, kai nebesinori eiti niekur ir norisi matytis su žmonėm, kai, regis, su niekuo nebesinori matytis. Visiems rekomenduoju čia ateiti. Per 6 metus čia išgyvenau tiek visko, kad pusės ir nebeprisimint… Bet širdy lieka. Lieka atvirumas sau ir kitiems, šiluma ir ramybė. Visus ir kiekvieną kviečiu užeiti. Bent arbatos puodeliui.

A

Aistė

Žalianamis – viena iš man svarbiausių gyvenime vietų. Tai vieta, kur gali būti visiškai savimi, kurioje su kiekvienu kartu susipažįsti su įdomiomis asmenybėmis, susipažįsti su pačiu savimi. Atkeliavęs gali išmokti kalbų, groti, bendrauti, šokti, gaminti, piešti, tapyti, rašyti, ilsėtis bei leistis į savąją kelionę su bendraminčiais :)) Atkeliavus čia, nebesinori išeiti <3

Emilija

Emilija

„Labai nuostabu, kai ateini į vietą, kurioje dažnai nesilankai ir veik nieko nepažįsti, tačiau pasijauti kaip sugrįžęs į namus, ne tik dėl erdvės jaukumo, bet ir dėl tokių gyvų žmonių (visi tokiom gražiom akim!), kurie primena, kad vis dar esama nuoširdumo. :}”

Monika

Monika

Draugai ir rėmėjai