Skip to content Skip to footer

3. Ciklo Įgalinimas

Mes įpratusios derinti savo mėnesinį „ciklą“ prie savo išorinio gyvenimo veiklų ir įsipareigojimų, vietoj to, kad derintume savo veiklas- prie savo ciklo. Tačiau tol kol matome savo „ciklą“ kaip trūkumą, moteriškos prigimties silpnybę arba naštą, tol mes negalime įžvelgti ir pasinaudoti kiekvienos savaitės unikaliomis savybėmis- ar tai būtų aktyvumas, jautrumas, jausmingumas arba atsitraukimas. Tad kalbėsime apie KETURIS CIKLO „SEZONUS“: kas vyksta mūsų kūnuose biologiškai su hormonais, kaip tai įtakoja mūsų fizines bei emocines būsenas ir kaip galime kiekvienu laikotarpiu efektyviausiai pasinaudoti.

Aš vardu Giedre Kotryna ir būsiu šio ciklo vedėja. Pradėjau gilintis į kūno samoningumą daugiau kaip prieš penkiolika metų. ♥

Veikla vyks ZOOM platformoje, į renginio virtualią erdvę užeisite paspaudę šią nuorodą:
Join URL: https://us02web.zoom.us/j/86338276549

Date

Bal 24 2020
Expired!

Time

6:30 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022