Skip to content Skip to footer

4. Išsilaisvinimas iš valgymo sutrikimų

Koks yra mūsų santykis su maistu – mūsų kūno gyvybės palaikymo šaltiniu? Kiekvienam iš mūsų maistas turi savas asociacijas. Kai kuriems- maistas tai yra tiesiog kūno optimalių funkcijų palaikymo priemonė. Kitiems- tai malonumo šaltinis arba paguodos-savęs apdovanojimo įrankis. Dar kitiems- tai yra gili asociacija su tradicijomis, tautos kultūra bei prisirišimas prie vaikystės prisiminimų…Tačiau visa ko šaltinis- mūsų MAMA- kuri mums nuo pat kūdikystės buvo tiek pirminės MEILĖS, tiek MAISTO šaltinis. Kas jeigu mūsų santykis su maistu atspindi mūsų giluminį santykį su mūsų mama?

Aš vardu Giedre Kotryna ir būsiu šio ciklo vedėja. Pradėjau gilintis į kūno samoningumą daugiau kaip prieš penkiolika metų, kuomet prasidėjo mano depresija, trunkanti daug metų, kurios priežastis buvo valgymo sutrikimas ir bandymas įgyti kontrolės savo gyvenime per savo mitybą. Užtruko daug metų, kol priėjau prie išvados, kad savęs drausminimas per dietas ir baudimas per sportą buvo susijęs su daug gilesnėmis vidinėmis žaizdomis, kaip emocijų užspaudimas ir savęs nepriėmimas. Mano išgyjimo procesas prasidėjo su joga prieš septynis metus kuomet pradėjau atstatinėti savo santykį su savo kūnu per jo besalyginį priėmimą bei išvystant sveikesnį santykį su maistu (pradžioje, pirmus šešis metus su giežta augalinės kilmės mityba), praktikuojant intuityvų valgymą. Šitas procesas neturi „galutinio tikslo“, nes tai yra viso gyvenimo kelionė ir niekuomet nesibaigiantis PROCESAS – o tai ir yra jogos esmė. ♥

Join URL: https://us02web.zoom.us/j/81957854532

Date

Geg 01 2020
Expired!

Time

6:30 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022