Skip to content Skip to footer

5. Intuityvus valgymas

Renginys vyks ZOOM platformoje
Nuoroda į virtualią renginio erdvę:
Join URL: https://us02web.zoom.us/j/82722619243

Į mūsų santykį su mūsų kūnu įeina ir mūsų SANTYKIS SU MAISTU, tad pažvelgsime ką tai reiškia įsiklausyti į savo kūno poreikius ir kaip juos atskirti nuo priklausomybės nuo cukraus arba kitų maisto produktų. Ar įmanoma turėti santykį su maistu kuris pagrįstas visiškos laisvės- laisvės nuo dietų, nuo etikečių kaip kad „vegetaras“ arba „veganas“, ir svarbiausia nuo BAIMIŲ kad vienoks ar kitoks maisto produktas yra savaime „geras“ arba „blogas“?

Išties, joks produktas nėra iš savo prigimties neigiamas arba teigiamas. Taip, gal kai kurie produktai yra tinkamesni žmogaus fiziologijai arba pagal klimato zonas, tačiau šioje platformoje mes nediskutuosime apie tai „kokia mityba yra idealiausia žmogaus kūnui“. Čia mes gilinsimes į savo baimes ir Iškreiptą požiūrį į maistą, ir peržvelgsime ar mes vertiname įvairų maistą per dualizmo prizmę (gėris-blogis), nes tikra LAISVĖ PASIRINKTI sveiką maistą yra galima tik kai sugrįžtame į vidinio Stebėtojo būseną ir nebe vertiname maisto o žvelgiame į jį su neutralumu.

Aš vardu Giedre Kotryna ir būsiu šio ciklo vedėja. Pradėjau gilintis į kūno samoningumą daugiau kaip prieš penkiolika metų, kuomet prasidėjo mano depresija, trunkanti daug metų, kurios priežastis buvo valgymo sutrikimas ir bandymas įgyti kontrolės savo gyvenime per savo mitybą. Užtruko daug metų, kol priėjau prie išvados, kad savęs drausminimas per dietas ir baudimas per sportą buvo susijęs su daug gilesnėmis vidinėmis žaizdomis, kaip emocijų užspaudimas ir savęs nepriėmimas.

Mano išgyjimo procesas prasidėjo su joga prieš septynis metus kuomet pradėjau atstatinėti savo santykį su savo kūnu per jo besalyginį priėmimą bei išvystant sveikesnį santykį su maistu (pradžioje, pirmus šešis metus su giežta augalinės kilmės mityba), praktikuojant intuityvų valgymą. Šitas procesas neturi „galutinio tikslo“, nes tai yra viso gyvenimo kelionė ir niekuomet nesibaigiantis PROCESAS – o tai ir yra jogos esmė. ♥

Nuoroda į virtualią renginio erdvę:
Join URL: https://us02web.zoom.us/j/82722619243

Date

Geg 08 2020
Expired!

Time

6:30 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022