Skip to content Skip to footer

7 gyvenimo sritys: 1 – Kūnas, sveikata ir ryšio su savimi atradimas

Mūsų kūnas – tai milžiniškas, nuostabus ir gražus orlaivis, kuris yra suteiktas mums patirti save ir patį šį gyvenimą. Moksliškai yra apskaičiuota, jog tinkamai rūpinantis savo kūnu ir sveikata šiuolaikinis žmogus turi potencialą gyventi 120 – 150 metų… Mūsų pareiga prieš kūną – oriai nešti jį per gyvenimą, pasirūpinti jo saugumu, švara ir saugumu.

Šio užsiėmimo metu tyrinėsime savo kūną bei jo siunčiamus signalus ir prašymus. Patyrinėsime negalavimus, dėmesio sau stokos erdves ir įpročius. Pažinsime nuostabias organizmo savybes ir mechanizmus, kurie parodo neišsemiamą kūno išmintį ir galią.

“7 gyvenimo sritys” – tai Karjeros klubo 7-ių užsiėmimų ciklas, paremtas Rytų kultūros požiūriu į gyvenimo sritis ir gyvenimo stilių. Kiekvieną savaitę paliesime po vieną iš septynių sričių. Siekiant aprėpti visą ciklo naudą ir žinias, rekomenduojama dalyvauti visuose septyniuose užsiėmimuose.

Užsiėmimus veda Gintarė Joteikaitė – jaunimo darbuotoja, karjeros konsultantė, projektų kūrėja ir įgyvendintoja, jau ne vienerius metus su smalsumu tyrinėja įvairialypes žmonių savirealizacijos filosofijų paradigmas ir požiūrius, formuodama iš jų subalansuotas ir šiuolaikiškas asmeninio tobulėjimo programas jaunimui.

Užsiėmimas vyks ZOOM platformoje, paspaudus šią nuorodą: https://us02web.zoom.us/j/88945746055

Užsiėmimo dalyviai bus kviečiami įsijungti kameras 🙂

Date

Vas 13 2021
Expired!

Time

4:00 pm - 7:00 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022