Skip to content Skip to footer

7 gyvenimo sritys: 2 – Vidinė energija, mainai ir drąsa skaniai gyventi

Sąvoka “libido” šiuolaikiniame pasaulyje yra suprantama skirtingai. Vieni remiasi Freudo teorijomis ir sieja ją išskirtinai su seksualiniu potraukiu, kiti remiasi Jungo teorijomis, pateikiančiomis žmogaus libido kaip pagrindinę varomąją gyvybinę energiją, nuo kurio prasideda visa motyvacija ir judėjimas žmogaus kūne ir jo išorinėje raiškoje.

Šiame užsiėmime mes tyrinėsime gyvenimo malonumą, gyvenimo energiją, lygiaverčių mainų įvairiuose lygmenyse sąlygas, mokysimės eliminuoti iš savo kasdienybės išsunkiančius gyvybinę energiją veiksnius bei mokysimės SKANIAI gyventi visomis to prasmėmis. Megaujantis kiekviena akimirka be gėdos ar kaltės jausmo.

“7 gyvenimo sritys” – tai Karjeros klubo 7-ių užsiėmimų ciklas, paremtas Rytų kultūros požiūriu į gyvenimo sritis ir gyvenimo stilių. Kiekvieną savaitę paliesime po vieną iš septynių sričių. Siekiant aprėpti visą ciklo naudą ir žinias, rekomenduojama dalyvauti visuose septyniuose užsiėmimuose.

Užsiėmimus veda Gintarė Joteikaitė – jaunimo darbuotoja, karjeros konsultantė, projektų kūrėja ir įgyvendintoja, jau ne vienerius metus su smalsumu tyrinėja įvairialypes žmonių savirealizacijos filosofijų paradigmas ir požiūrius, formuodama iš jų subalansuotas ir šiuolaikiškas asmeninio tobulėjimo programas jaunimui.

Užsiėmimas vyks ZOOM platformoje, paspaudus šią nuorodą:
https://us02web.zoom.us/j/85248518030

Užsiėmimo dalyviai bus kviečiami įsijungti kameras 🙂

Date

Vas 20 2021
Expired!

Time

4:00 pm - 7:00 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022