Skip to content Skip to footer

7 gyvenimo sritys: 4 – Širdies Namai: aplinkos atnaujinimas

Viskas, kas supa mus aplinkoje, turi milžinišką reikšmę: kiekvienas žmogus pačioje artimiausioje ir ne tokioje artimoje aplinkoje, mūsų namai, kiekvienas daiktas, nesvarbu, ar jis yra matomoje vietoje, ar paslėptas tolimiausioje pakampėje. Kiekvienas be išimties elementas turi savybę arba suteikti mums galią ir energiją arba ją atimti.

Šio užsiėmimo eigoje apžvelgsime visas asmeninio gyvenimo, aplinkos ir širdies pakampes bei nuodugniai atnaujinsime tai, kas reikalauja atnaujinimo, atsigręžimo, išgyjimo…

“7 gyvenimo sritys” – tai Karjeros klubo 7-ių užsiėmimų ciklas, paremtas Rytų kultūros požiūriu į gyvenimo sritis ir gyvenimo stilių. Kiekvieną savaitę paliesime po vieną iš septynių sričių. Siekiant aprėpti visą ciklo naudą ir žinias, rekomenduojama dalyvauti visuose septyniuose užsiėmimuose.

Užsiėmimus veda Gintarė Joteikaitė – jaunimo darbuotoja, karjeros konsultantė, projektų kūrėja ir įgyvendintoja, jau ne vienerius metus su smalsumu tyrinėja įvairialypes žmonių savirealizacijos filosofijų paradigmas ir požiūrius, formuodama iš jų subalansuotas ir šiuolaikiškas asmeninio tobulėjimo programas jaunimui.

Užsiėmimas vyks ZOOM platformoje, paspaudus šią nuorodą:
https://us02web.zoom.us/j/87928710061

Užsiėmimo dalyviai bus kviečiami įsijungti kameras 🙂

Date

Kov 06 2021
Expired!

Time

4:00 pm - 7:00 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022