Skip to content Skip to footer

7 gyvenimo sritys: 6 – Mokymasis: Kokiu būdu tobulėji?

Mokymasis – tai kasdienis procesas. Viduriniojo, aukštojo ar bet kokio kito laipsnio diplomo įgyjimas niekuomet neturėtų tapti priežastimi nustoti mokytis ir tobulėti. Mokslininkai, tiriantys žmogaus smegenų gebėjimus ne taip seniai yra įrodę, jog nuolatinis mokymasis – tai pagrindinė “svorių treniruotė” smegenims, kuri užtikrina tai, jog mūsų protas išliks žvalus, jaunas ir gyvybingas iki pat gilios senatvės.

Ko mes mokomės? Kaip mes mokomės? Ar neužtringame iliuzijose? Ar neapribojame savęs turimomis žiniomis? Ar mokymasis mus išlaisvina ar įkalina? Ar mėgaujamės mokymosi procesu? Ko mus moko kasdienės patirtys ir kaip tinkamai ištraukti ir išsunkti išmokimo grynuolį iš kasdienio mokymosi proceso? Visa tai sužinosite priešpaskutiniame 7-ių gyvenimo sričių ciklo užsiėmime 🙂

“7 gyvenimo sritys” – tai Karjeros klubo 7-ių užsiėmimų ciklas, paremtas Rytų kultūros požiūriu į gyvenimo sritis ir gyvenimo stilių. Kiekvieną savaitę paliesime po vieną iš septynių sričių. Siekiant aprėpti visą ciklo naudą ir žinias, rekomenduojama dalyvauti visuose septyniuose užsiėmimuose.

Užsiėmimus veda Gintarė Joteikaitė – jaunimo darbuotoja, karjeros konsultantė, projektų kūrėja ir įgyvendintoja, jau ne vienerius metus su smalsumu tyrinėja įvairialypes žmonių savirealizacijos filosofijų paradigmas ir požiūrius, formuodama iš jų subalansuotas ir šiuolaikiškas asmeninio tobulėjimo programas jaunimui.

Užsiėmimas vyks ZOOM platformoje, paspaudus šią nuorodą:
https://us02web.zoom.us/j/85901319812

Užsiėmimo dalyviai bus kviečiami įsijungti kameras 🙂

Date

Kov 20 2021
Expired!

Time

4:00 pm - 7:00 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022