Skip to content Skip to footer

Akių kontakto vakaras

Ar girdėjote apie akių kontakto renginius?

Žiūrėjimas kitam žmogui į akis nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Akių kontaktas – viena iš galingiausių neverbalinio bendravimo formų. Gyvenimo sūkuryje mes dažnai net nepastebime, kiek visko galima perteikti tik vienu žvilgsniu į akis. Ir nustembame savo reakcijomis ir emocijomis, kai į akis tenka pažiūrėti ilgiau. Meditatyvus ir tuo pačiu priverčiantis išeiti už savo įprasto bendravimo ribų, akių kontaktas vertas būti išbandytas nors kartą gyvenime.

Renginio formatas labai paprastas: dalyviai susėda poromis, tyliai žiūri vieni kitiems į akis, po kurio laiko (dažniausiai 1-5min) pasikeičia. Norint padaryti pertrauką galima išeiti į jaukią virtuvėlę ir su ten esančiaisiais pasidalinti įspūdžiais (kurių tikrai bus!).

Įėjimas (ir išėjimas) laisvas ir atviras visiems ☀️

Kviečiame pasinerti į jaukų savęs ir kitų pažinimą 18val. antradienį, o kad Žalianamyje būtų šilta ir jauku tarsi namuose – nepamirškite su savimi pasiimti šiltų kojinių ar mėgstamų šlepečių 🙂

Date

Vas 04 2020
Expired!

Time

6:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022