Skip to content Skip to footer

Ar tamsa yra kliūtis gyventi?

Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga susipažinkime, kas yra neregystė, su kokiais sunkumais susiduria aklas žmogus. Šiame renginyje artimiau susipažinsite su Loreta, kuri pristatys, ką reiškia gyventi tamsoje.
Turėsite progą išbandyti įvairias neregiams skirtas priemones, kurios yra naudojamos buityje. Pavyzdžiui, ar kada nors įsivaizdavote, kad išmanusis telefonas ar planšetė gali tapti neregiui pagalbininku visose gyvenimo srityse – juk jis liečiamas!
Taip pat Loreta papasakos apie savo gyvenimo būdą ir kasdienybę, šiuolaikines priemones ir technologijas, kurios atveria neregiams vis daugiau galimybių gyventi vis savarankiškesnį ir laisvesnį gyvenimą. Kilus klausimams turėsime laisvą erdvę diskusijoms ir dalinimuisi.

Date

Lap 25 2019
Expired!

Time

5:30 pm - 7:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022