Skip to content Skip to footer

Atvira diskusija apie svaigalus

Yra begalė daug įvairiausių psichotropinių ir reguliarių medžiagų kurios daro įtaka tiek mūsų kūnui tiek psichinei būklei. Jų įvairovė plečiasi- nuo paprasto alkoholio ir cigarečių parduodamų maisto parduotuvėse, iki marijuanos, kokaino, LSD, MDMA („ecstacy“), „magiškų grybukų“ ir kitų gamtos medicinos tipų kaip „ayahuasca“. Tačiau ar kiekviena medžiaga turi vienodą trumpalaikį ir ilgalaikį poveikį mums įvariuose lygmenyse- fiziniam, emociniam ir mentaliniam kūnui?

Susitiksime gyvam pokalbiai kaip tik prieš prasidedant vasaros festivalių sezonui. Pasidalinsime savo patirtimi su įvairiomis medžiagomis ir savo įžvalgomis iš šių patirčių. Pasigilinsime į gilumines priežastis kodėl mes vis tik vartojame arba siekiame vartoti tokias sąmonę-paveikiančias arba pakeičiančias medžiagas? Ar tai kylą iš noro paeksperimentuoti ir patirti kitokias būsenas? Ar kartais jaučiame tokį polinkį nes esame nelaimingi arba norime pasprukti nuo savo patiriamos realybės? O gal kai kuriems tai yra bandymas „išsigydyti“-fiziškai arba emociškai- numalšinti skausmą arba atitolti nuo depresijos? Kaip bebūtų, šios diskusijos pagrindas bus TOLERANCIJA ir ATVIRUMAS. Tai bus saugi erdvė kur mes galėsime patyrinėti šią temą ir paklausinėti kitų jau turinčių patirtį be jokio teisimo arba kaltės – su PRIĖMIMU- kad galėtume vienas kito ateities sprendimus įgalinti žinodami ką mes renkames ir rinkdamiesi ateities patirtis samoningai.

Jeigu orai bus palankūs, diskusija vyks lauke „pic-nic“o formatu, tad atsineškite su savimi ir užkandžių. 😉

Date

Bir 11 2019
Expired!

Time

5:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022