Skip to content Skip to footer

Atvira diskusija: Vartotojiškumas švenčių metu

Švenčių laikotarpis jau beveik čia, o mieste jau jaučiasi augantis šurmulys- visos parduotuves ir didieji prekybos centrai tik ir bando įtikinti visus kad „KUO DAUGIAU DOVANŲ, TUO DAUGIAU DŽIAUGSMO!“. Ar jaučiate SPAUDIMĄ tvyrojantį ore tiesiog PIRKTI kažką? Ar tikite kad vienintelė prasminga Kalėdinė dovana gali būti tik NAUJAS DAIKTAS? Ar kyla baimės kad vienintelis tinkamas būdas įrodyti savo myliemiesiems ir artimiesiems savo MEILĘ yra per nupirktas dovanas? Ir kokias dovanas Jūs dovanojate savo šeimos nariams ir draugams?

Tyrinėsime įvairius tokio pobūdžio klausimus ir pažvelgsime į mūsų visuomenėje plintantį vartotojiškumą („consumerism“) per ZERO WASTE ir minimalizmo prizmę. Kaip galima būtų kitaip pasidžiaugti šventiniu laikotarpiu kad jis neatsieitų vien tuščia banko sąskaita naujų metų pradžioje ir nenaudojamų daiktų pagausėjimu namuose? Kokie yra galimi pasirinkimai renkantis kalėdinę eglutę- pirkti gyvą kurią iškarto tenka išmesti po kalėdų, iškelti tą pačią plastmasinę eglutę kiekvienais metais, puošti egles lauke, ar sukurti savo unikalią eglę iš knygų? Ir kaip galima supakuoti kalėdines dovanas, kad gražus spindintis popierius nebūtų sekančią dieną nuplėštas su džiaugsmu ir iškarto išmestas (gi galime vynioti su senoviniais laikraščiais arba net spalvotomis skaromis)?

Kviečiame visus padiskutuoti šiais klausimais ir temomis prie šilto arbatos puodelio. 🙂

Date

Gru 19 2019
Expired!

Time

5:00 pm - 6:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022