Skip to content Skip to footer

Autentiški tikslai – kaip atrasti savo tikslus ir jų siekti?

Žalianamyje vėl organizuojame Jausminio intelekto lavinimo seminarą – šį kartą apie asmeninius tikslus, jų pajautimą, mums tinkantį būdą jų siekti ir apie tai, kaip pajausti savo tikruosius siekius.

SVARBU
Tai NEMOKAMAS gyvas susitikimas jaunimui iki 29 metų lapkričio 21 d. 14:00-17:00 val. Žalianamyje.
ATEIKITE 10 min anksčiau užsiregistravimui ir būkite laiku, nes turėsime visus įleisti į patalpas.

APIE KĄ?
Apie tikslus – savus, autentiškus, artimus, tokius, kurių norisi siekti ir su kuriais džiaugsminga gyventi. Tikslai, kurie nėra prievarta prieš save, o yra pagalba sau pasiekti tai, ko norisi. Būtent apie tokius tikslus ir kalbėsime. O jausmai gali tapti mūsų pagalbininkai šiame kelyje 🙂

TEMOS
Šiame seminare sužinosite:
• Kuo skiriasi autentiški tikslai nuo tikslų, kuriuos išmąstėme ar nukopijavome iš kitų? Pagal kokius kriterijus atpažįstame, kuriems tikslams tikrais skirsime dėmesio ir jų sieksime?
• Kaip ieškoti savo tikslų? Kas padeda pajausti, ko iš tiesų nori?
• Kada reikia koreguoti tikslus arba ieškoti visai kitų? Pagal ką pajausti, kurių tikslų jau nebereikia siekti?
• Kada geriau tiesiog gyventi ir tuo laikotarpiu neturėti jokių tikslų?
• Kaip suformuluoti ir užrašyti savo tikslus? Kaip juos suskaidyti į užduotis? Kuo tuomet svarbu vadovautis?
• Kiti jūsų klausimai šioje temoje – galėsite užduoti visus jums rūpimus klausimus.
Seminaro formatas laisvas, tad temą koreguosime pagal dalyvių klausimus ir pavyzdžius 🙂

VEDANTYSIS
Užsiėmimus veda Kšištof Zmitrovič (Vidinių pokyčių klubas) – lektorius ir saviugdos treneris, jausmų konsultantas, sisteminio konsultavimo ir sisteminės terapijos specialistas, konsteliacijų fasilitatorius bei daugiametis Jaunimo linijos savanoris ir savanorių mokytojas. Pagalbos srityje dirba nuo 2007 metų. Su žmona santykiuose nuo 2010 metų 🙂

VIRSMAS
Šie nemokami užsiėmimai 14-29 metų jaunimui yra Jaunimo Reikalų Departamentas finansuojamo projekto VIRSMAS dalis. Projekto programa aprėpia tris skirtingas jauno žmogaus gyvenimo plotmes: karjerą, emocinę ir fizinę sveikatą. Jei norite sužinoti daugiau apie VIRSMAS veiklas, sekite Žalianamio naujienas arba parašykite mums ir užduokite mums savo klausimus.

Šis užsiėmimas, tai dalis užsiėmimo ciklo – JAUSMINIO INTELEKTO LAVINIMAS
Šis ciklas – tai yra atviros praktinės emocijų ir jausmų valdymo dirbtuvės, norintiems pažinti save, savo jausmus, lavinti jausminį intelektą ir efektyviai spręsti gyvenime kylančias asmenines ir santykių problemas.

Date

Lap 21 2021
Expired!

Time

2:00 pm - 5:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022