Skip to content Skip to footer

BBgames: 4 Headed Monkey

Jei skaitai tai, ketini leistis kartu su mumis į jaudinantį nuotykį, kuris privers tave sužinoti daugiau apie vertybes, tiek savo, tiek žaidėjų.

Žaidimas interaktyviai įtraukia pažinti kiekvieno iš mūsų esmines gyvenimo gaires, kuriomis vadovaujames nuolat… bendraudami, kurdami savo laimę, priimdami tam tikrus sprendimus ar įgyvendinant idėjas. Vertybes, kurios kuria mūsų gyvenimui vertę.

Šį ugdomąjį žaidimą sukūrė 7 šalių strateginė partnerystė pagal projektą „Borderline Board Games Legacy“, finansuojamą pagal Europos Komisijos programą „Erasmus + Veiklus jaunimas“.

Pagrindinis tikslas: sukurti skirtingus intelektinius rezultatus, siekiant paremti sąmoningesnį vertybių supratimą ir siekti geresnio gyvenimo kartu.

Dalyvauti galės užsiregistravę ir gavę nuorodą į žaidimą: https://forms.gle/FT1vCbGXuyV1y91V6

Užsiėmimą moderuos jaunimo darbuotojos Brigita ir Ugnė, įgyvendinančios šį projektą Lietuvoje.

Date

Vas 24 2021
Expired!

Time

5:00 pm - 7:30 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022