Skip to content Skip to footer

Bėgančios su vilkais skaitymai | Raudonoji Palapinė

Šiuos metus pradėsime nuo Clarissa Pinkola Estés knygos „Bėgančios su vilkais“ skaitymų ir judesio terapijos, kurių pagalba puoselėsime savyje laukinę, pilną gyvybinės energijos moterį 🌺🌕

Tad pirmam susitikimui kviečiame ateiti perskaičius pirmąjį knygos skyrių, pavadinimu „STAUGIMAS: LAUKINĖS MOTERS PRISIKĖLIMAS“ (p.40-48) ir, pagal galimybes, patį „Įvadą“ (p. 14-40).

Mūsų vakaro planas:
❤️ Pirmojo skyriaus skaitymai, aptarimai – fasilituos Justa Vansovič
❤️ Judesio praktiką praves Viktorija Lingytė

Kviečiame apsirengti / atsinešti su savimi laisvesnius drabužius –
sijoną ar platesnes kelnes, kad jaustumėtės maloniai ir patogiai judesio praktikos metu! 🌙 💞

——————————————————————
Kam skirta ši Palapinė?
Tai saugi, sakrali erdvė įvairaus amžiaus, kultūros, religijos moterims susiburti. Joje dalinamasi savo išmintimi, istorijomis, patirtimis. Išimtinai moterų tarpe susikuria ypatinga erdvė moterims atsiverti ir eiti į gylį, kalbėti apie situacijas, kurios daro įtaką mūsų gyvenimui.

Čia kalbamasi apie viską, kam jaučiame šauksmą kalbėti – nuo pokalbių apie moteriškumą iki pokalbių apie menstruacijas, dieviškumą, meilę sau ir priėmimą.

Ratas – vienas iš esminių dėmesio taškų Raudonoje Palapinėje. Mūsų menstruacijų, paros laiko, metų laikų, tad ir gamtos ritmų, gyvybės-mirties, cikliškumas yra tai, kame gyvename, kame esame kiekvieną dieną.

Raudona spalva – „gyvenimo, meilės, šilumos, didžiulės aistros ir vaisingumo spalva” (Becker). „Raudona mena veiksmą, vyksmą, virsmą, permainą, kaitą, judėjimą, tėkmę, (kraujo) apy-taką tiesiogine ir pačia plačiausia perkeltine prasme” (Razauskas).

Raudonoji Palapinė – pavadinimas pirmą kartą užfiksuotas romane „Raudonoji palapinė“, kurį parašė Anita Diamant (1997 m). Tačiau pats moterų susibūrimo principas gyvas nuo neatmenamų laikų, kuomet moterų menstruacijų ciklai buvo susinchronizuoti ir jos susirinkdavo kraujavimo metu ir visą kraujavimo laiką praleisdavo drauge. Vyrai į šią vietą įžengti neturėjo teisės. Moterys visos kartu leisdavo laiką bendraujant, užsiimant rankdarbiais, gimdant, verkiant ir džiaugiantis…

Date

Vas 12 2020
Expired!

Time

6:30 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022