Skip to content Skip to footer

Būgnų ratas

DĖMĖSIO: fizinėms veikloms reikalingas Galimybių Pasas.

Kviečiame tave patirti būgnų improvizaciją pasitelkiant šokio-judesio bei muzikos terapijos elementus. Kad dalyvauti grupiniuose užsiėmimuose nereikia turėti jokios patirties nei su šokiu nei su muzikos instrumentais, tad prisijunkite ir leiskite sau pažinti save per dar vieną kūrybišką išveikos ir saviraiškos įrankį – būgnus!

Užsiėmimo vedėja Greta Leitonaitė – šokėja, šokių mokytoja, šokio-judesio terapijos studentė.

Šiuos užsiėmimus organizuoti įkvėpė didelis noras prisiliesti prie būgno, kaip instrumento bei būgnų garsų, judesių pagalba išveikti emocijas, pojūčius, siekiant atrasti glaudesnį ryšį su savimi.

*Veiklos yra skirtos jaunimui (amžius 14-29 m.). Veiklos finansuojamos Jaunimo Reikalų Departamento, per projektą „VIRSMAS 2“, kuris skirtas stiprinti jaunus žmones per skirtingas veiklų kategorijas: fizinė ir emocinė sveikatą, karjerą, mentorystę bei savanorystę

Date

Lap 05 2021
Expired!

Time

7:00 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022