Skip to content Skip to footer

Deivių Ratas: Ar tu jautiesi „turtinga“?

Kas yra gerovė ir turtai? Ar tai yra tiesiog apčiuopiami dalykai, ar vis tik tai prasideda nuo mūsų vidinės būsenos.

Mes, Giedre Kotryna ir Gintare Joteikaite, vėl kviečiame visas prisijungti prie mūsų pirmo sezono rato, praleisti laiką kartu ir atnaujinti savo draugystės ryšį. Mes norime sukurti saugią erdvę kurioje dalinsimes tuom kas praturtina mūsų gyvenimus ir suteikia mums šiuo metu didžiausią džiaugsmą ir malonumą- gal tai ruduo atsispindintis besikeičiančiuose lapų spalvose, nuostabūs prisiminimai iš vasaros kelionių, naujagimis praturtinęs šeimą, arba mūsų gilūs santykiai su mylimaisiais.

Susitiksime kartu išjausti kokie vis tik turtingi mūsų gyvenimai, kuomet išmokstame atpažinti gausą, o ne susitelkdamos į „trūkumus“. Turtai nėra vien materialiniai – tai yra harmoningi ryšiai su tėvais, sveikas ir gyvybingas kūnas, meilė tėvynei ir jausmas kad mes čia namuose, tai finansinė gerovė, mylimas darba arba veikla, bei šilti santykiai su žmonėmis. Sutelkdami dėmėsį į savo dabartinius turtus mes tą jausmą naturaliai auginame per dėkinguma. 🙂

Date

Rgs 20 2019
Expired!

Time

6:30 pm - 9:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022