Skip to content Skip to footer

Deivių ratas: Kaip transformuoti pavydą į kūrybinį potencialą?

Pavydas – visoms mums gerai pažįstamas ir, tuo pačiu, paslaptingas jausmas. Jame sutelpa daug skirtingų emocijų: pyktis, baimė, nepilnavertiškumo pojūtis, neteisybės pajautimas, tuo pačiu žavėjimasis ir troškimas turėti. Kaip bebūtų, pavydo jausmas – tai visuomet didelė energijos potencialo užkrova, kurią mes pačios renkamės, kuria linkme nukreipti. Iš gėdos, nusivylimo, bejėgiškumo ar išdidumo jausmo mes galime nukreipti pavydą į destruktyvų elgesį, o galime išmokti tinkamai iššifruoti, ką jis nori mums pasakyti ir apversti jį į kūrybinį potencialą.

Šio susitikimo metu pažvelgsime į savo vidų ir akimirkas, kuomet pavydime atvirai ir priimančiai. Ir išmoksime transformuoti pavydą į meilę, priėmimą, pagarbą ir teigiamus asmeninio tobulėjimo pamokų rezultatus.

Susitikimą ves Giedrė ir Gintarė.

Date

Vas 04 2020
Expired!

Time

6:30 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022