Skip to content Skip to footer

Dėmesio: Komforto zona

Į renginį pateksite paspaudus šią nuorodą: Join URL: https://us02web.zoom.us/j/83723032424

Pirmųjų dviejų ciklo užsiėmimuose (“Emocinis intelektas” ir “Emocijų valdymas”) buvo kalbama apie patiriamų emocijų atpažinimą ir sureguliavimą, o trečiajame užsiėmime jau paliesime balanso tarp emocinio komforto ir asmeninio augimo proceso palaikymo temą.

Šiuolaikinis pasaulis, rodos, siūlo du visiškus kraštutinumus: iš vienos pusės jis įdiegia milžinišką adrenalino dozę, kviesdamas siekti, kuo daugiau dirbti, išlipti iš komforto zonos dar ir dar labiau, lyginantis su kitais trokšti kardinalių pokyčių gyvenime. Tad “komforto zonos” sąvoka, be jokios abejonės, visiems yra gerai žinoma ir dažnu atveju jau net nekenčiama. Iš kitos pusės visi šie aukšti reikalavimai, keliami šiuolaikiniam jaunam žmogui kelia milžinišką stresą, baimę, skatina “ketvirčio amžiaus krizės raišką”, pervargimą, perdegimą ir daugybę kitų liūdnų simptomų.

Tad šio užsiėmimo tikslas – suteikti įrankius, kurie padėtų palaikyti subalansuotą ir sveiką požiūrį į asmeninį augimą. Iš vienos pusės mokysimės peržengti asmeninio diskomforto ribas (arba neperžengti jų), atpažįstant skirtumą tarp vidinio vertybinio pasipriešinimo ir baimės. Iš kitos pusės mokysimės palaikyti vidinį komforto, saugumo ir ramybės būseną, neleidžiant pasaulio nerimastingumui išmušti save iš vėžių.

Užsiėmimas vyks ZOOM platformoje. Į renginį pateksite paspaudus šią nuorodą:
Join URL: https://us02web.zoom.us/j/83723032424

_____________________________________________________
Veikla įgyvendinama projekto “New Dimension in Career Guidance” rėmuose. Projekto tikslas – kurti kuo atviresnes ir platesnes galimybes jaunuoliams turėti kokybišką ir įvairiapusį palaikymą karjeros orientavimo klausimais. Tai darome kurdami atvirą metodinį leidinį, apjungiantį keturių valstybių projekto partnerių patirtį jaunų žmonių palydėjimo karjeros keliu srityje, skirtą jaunimo darbuotojams. Šio metodinio leidinio pagrindu bus kuriami ir atvirieji mokymosi grojaraščiai, skirti tiek jaunuoliams, tiek jaunimo darbuotojams.

Projektą remia Erasmus+ Lietuva programa.

Projekto partneriai:

Latvia: Young Folks LV
Baltarusija: Myfreedom IT-school
Airija: Badgecraft
Lietuva: Madrus

Projekto koordinatorius: Žalianamis – atviras jaunimo centras

Mokymosi veikla vyks Vilnius – besimokantis miestas platformoje.

Mokymosi grojaraštis, kuriam priklauso šis renginys yra čia:
https://vilnius.cityoflearning.eu/activities/8582

Veiklus jaunimas
#careerforyouth

Date

Geg 03 2020
Expired!

Time

8:00 pm - 9:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022