Skip to content Skip to footer

Dramos terapija

Kad gyvenimas netaptų nuobodus, gyvenime reikia žaisti!

Dramos terapijos tikslas yra suteikti žmonėms saugią patirtį, kuri skatina visiškai išreikšti jų emocinį balsą žaisminga, dramatiška veikla. Pasakojimai, vaidmenų žaidimai, žaidimai, ritualai, improvizacija.

Dramos terapija yra viena iš 4 oficialių meno terapijų. Kaip ir dailės, muzikos ir šokių terapijos, taip ir dramos terapijoje meno forma naudojama kaip tramplinas gilesniam, prasmingesniam darbui su savimi, tarpusavio santykių įgūdžių pagerinimui, o pati drama yra linkusi skatinti gerą psichinę sveikatą.

Užsiėmimą veda Viktorija, Vilniaus Universiteto medicinos fakulteto dramos terapijos magistrantė, baigusi psichologijos mokslus. „Norėčiau pakviesti jus išbandyti save dramos terapijoje, patirti, kaip žaismingos ir iš pirmo žvilgsnio paprastos užduotys gali nepaprastai pakeisti jūsų emocinę būseną. Užsiėmimo metu keliausime per dramos terapijos metodus. Užbaigsime refleksija, kur kiekvienas turės progą išgirsti kitų ir pasidalinti savo patyrimais. Kviečiu patyrinėti ir pamatyti save kitu kampu, kitose rolėse. Leisti sau pažaisti!“

Date

Lap 30 2021
Expired!

Time

7:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022