Skip to content Skip to footer

Emocijų valdymas ir emocinis efektyvumas

Kalbant apie emocijas ir jų paskirtį svarbu pradėti nuo to, jog emocija – tai visų pirma žmogaus organizmo komunikacijos priemonė, kuri yra skirta mums pranešti apie tai, ar esame tinkamame kelyje ir ar esame pakankamai saugūs.

Pirmutinė ir istorinė emocijų funkcija buvo palaikyti žmogaus instinktyvios savisaugos sistemą, pranešant apie pavojų ir skatinant už veiksmus, kurie stiprina žmogaus apsirūpinimo ir saugumo lygmenį. Ilgainiui įsiplėtojant socialiniam gyvenimui tuo pačiu ir emocijų atspalviai tapo vis subtilesni ir įvairesni. Emocijas tampa vis sunkiau tiksliai įvardinti, kaip ir suprasti, ką konkrečiai jos komunikuoja.

Antrojo ciklo apie išsamų emocijų pažinimą metu (informaciją apie visą ciklą rasite čia: https://vilnius.cityoflearning.eu/activities/8582) tyrinėsime emocijų rūšis ir reikšmę, o taip pat mokysimes su atjauta, priėmimu bei teigiamu nusiteikimu išgyventi tris emocijų paskirties lygmenis.

Užsiėmimas vyks ZOOM platformoje. Kabineto nuoroda:
Join URL: https://us02web.zoom.us/j/86542018458

_____________________________________________________
Veikla įgyvendinama projekto “New Dimension in Career Guidance” rėmuose. Projekto tikslas – kurti kuo atviresnes ir platesnes galimybes jaunuoliams turėti kokybišką ir įvairiapusį palaikymą karjeros orientavimo klausimais. Tai darome kurdami atvirą metodinį leidinį, apjungiantį keturių valstybių projekto partnerių patirtį jaunų žmonių palydėjimo karjeros keliu srityje, skirtą jaunimo darbuotojams. Šio metodinio leidinio pagrindu bus kuriami ir atvirieji mokymosi grojaraščiai, skirti tiek jaunuoliams, tiek jaunimo darbuotojams.

Projektą remia Erasmus+ Lietuva programa.

Projekto partneriai:

Latvia: Young Folks LV
Baltarusija: Myfreedom IT-school
Airija: Badgecraft
Lietuva: Madrus

Projekto koordinatorius: Žalianamis – atviras jaunimo centras

Mokymosi veikla vyks Vilnius – besimokantis miestas platformoje.

Mokymosi grojaraštis, kuriam priklauso šis renginys yra čia:
https://vilnius.cityoflearning.eu/activities/8582

Veiklus jaunimas
#careerforyouth

Date

Bal 26 2020
Expired!

Time

8:00 pm - 9:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022