Skip to content Skip to footer

Empatiško bendravimo magija

„Žmogaus siela nenori, kad jai patartų, ją pataisytų ar galbėtų. Ji tiesiog nori būti pastebėta – pamatyta, išgirsta ir lydima būtent tokia, kokia ji yra.“ Parker J. Palmer

Empatiškas klausymasis mums duoda galimybę pažvelgti giliai į kito žmogaus patirtį, būti palydovu jo vidinėje kelionėje, pamilti jo žmogiškumą. Ir tą patį pritaikyti sau.

Kviečiu jus patirti empatiško bendravimo galią ir tą tylią, ramią, džiugią magiją, kuri nutinka, kai mus tikrai išgirsta, kai tikrai išgirstame kitą ir kai sienos tarp mūsų ištirpsta.

✨Šio seminaro metu patirsime:
– Skirtumą tarp paguodos, patarimų ir empatijos.
– Kaip atrakinti savo natūralią empatiją ir ką daryti tais atvejais, kai ji mums neprieinama.
– Kaip empatiškas bendravimas padidina tikimybę rasti sprendimus, tinkančius tiek man, tiek šalia esančiam.
– Išbandysime praktinius įrankius, padedančius išgirsti save ir kitą ir pasiekti didesnės darnos bendravime.

❤️ NESMURTINĖ KOMUNIKACIJA (Nonviolent Communication arba NVC) – kalbos modelis, kurį sukūrė amerikiečių psichologas dr. Marshall’as B. Rosenberg’as. Tai universaliai pritaikomas modelis, padedantis išvengti nesusikalbėjimo ir konfliktų, bei išgirsti giliai slypinčius bendražmogiškus savo bei kitų poreikius.

Pabrėždama gilų įsiklausymą į save bei kitus, ši metodika padeda suvokti, kokia neišsemiama gali būti mūsų empatija. Nesmurtinės komunikacijos forma labai paprasta, vis dėlto, labai galinga ir transformuojanti. Ji padeda žmoguje pamatyti žmogų.

Į užsiėmimą kviečiami visi, pavargę nuo įtampos, streso ir nesutarimų, ieškantys daugiau artumo ir harmonijos santykiuose ir trokštantys atrasti savyje daugiau atjautos.

Seminarą veda Ieva Severinaitė – Nesmurtinės komunikacijos praktikė, konsultantė, NVC praktikos vakarų organizatorė, pedagogė iš širdies.

———
Ateinančių seminarų ciklo užsiėmimų temos:
Lapkričio 12d. – Nuo kaltinimų link įsiklausymo: ieškant taikaus konfliktų sprendimo
Lapkričio 26d. – NVC ir socialinis pokytis – empatiškos bendruomenės vizija

Daugiau informacijos apie Nesmurtinę komunikaciją:
www.nvc.lt
www.empatijosbendruomene.lt

Date

Spa 29 2019
Expired!

Time

6:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022