Skip to content Skip to footer

Fantastinių minčių brainstorm’as: Anapus kadro

Ei tu! Taip – TU! Ar turi tiek idėjų, kad net veržiasi per kraštus ir nori jomis pasidalinti? Ar esi fantastinių filmų, serialų, knygų mėgėjas? O galbūt norėtum pasijausti kaip scenaristas arba režisierius? Jeigu bent į vieną klausimą atsakei taip – šis užsiėmimas yra būtent TAU!

Į virtulią erdvę persikėlęs „Žalianamis“ nusprendė atitrūkti nuo tos karantiniškos rutinos, sutelkti pajėgas ir stipriausia apsaugos priemone – gera emocija – pasipriešinti negatyvui, kuris tvyro pasaulyje, į savo kasdienybę įsileisdamas šiek tiek kūrybiškumo bei fantazijos.

RENGINIO METU VYKS:
Didelis brainstorm’as / kūrybinės dirbtuvės, kurių metu generuosime idėjas, kursime FANTASTINIO žanro serialo scenarijų.

Pagalvokite, kokie galėtų būti veikėjai, serialo siužetas. Tai gali būti ir viduramžiškos maginės fantastikos kūrinys, detektyvas, komedija – bet kas. Pradžioje susirinksime vienam kartui, o vėliau, jeigu norėsite maksimaliai įsitraukti į procesą, užsiėmimą tęsime ir toliau.

ŠIAM UŽSIĖMIMUI REIKALINGA:

– Neribota fantazija (priimtinos net ir pačios keisčiausios idėjos);
– Gera nuotaika (kad sektųsi draugiškai ir efektyviai kurti);
– Popieriaus lapas ir rašiklis, idėjoms pasižymėti.

KUR IR KADA SUSITINKAME?

Įkvėpimo kupiną, lapkričio 12 dienos – ketvirtadienio – vakarą, 17 val.

Šis užsiėmimas vyks virtualiai, ZOOM platformoje.

REGISTRACIJA BŪTINA -> https://bit.ly/3514E9K

Nuoroda į užsiėmimą: Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/8193052345

Dalyvių skaičius ribotas (iki 20 asmenų). Užsiregistravę dalyviai el.paštu gaus nuorodą, per kurią bus galima patekti į užsiėmimą.

Šio renginio metu, būsite visiškai nevaržomi ir galėsite drąsiai reikštis. Mūsų tikslas – ne tik sukurti scenarijų , bet ir gerai praleisti laiką šiltoje, jaukioje kompanijoje.

Tad imkite rašiklį į rankas, prisijunkite prie šio kūrybinio proceso ir leiskite savo fantazijai skristi..

Iki žalio susimatymo!
Savanorė Akvilė

Date

Lap 12 2020
Expired!

Time

5:00 pm - 6:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022