Skip to content Skip to footer

Fotografijos Eksperimentas GYVAI su Vasara!

Susitinkame gyvam susitikimui ir praktikai antradienį birželio 18 d. 18:30 val. Žalianamyje!!

Pirmoje dalyje papasakosiu apie fotografijos eksperimentą, kokia yra idėja. Antroje dalyje eisime praktikuoti. Koks gausis eksperimentas pamatysime kartu?! Ar nori prisijungti? Kviečiu!
Fotografijos eksperimentas tai tarsi žaidimas ar patirtis kitu kampu, kurį kiekvienas galime kurti individualiai pasitelkę savo intuiciją, pojūčius, matymą, praktikas apjungiant su fotografija.

Šiame 1-1,5 val. užsiėmime, supažindinsiu Jus kas tai yra fotografijos eksperimentas ir kaip jį galima praktikuoti savo įprastoje kasdienybėje. Kartu eisime į praktiką, dalinsimės patirtimi, patyrimais, nuotraukomis.

Aš vardu Eglė. Domiuosi fotografija, tai yra mano pomėgis, jos formos gyvenime buvo įvairios, kol galiausiai išsigrynino ir gimė mintis eksperimentinei fotografijai, tad tuo ir nori pasidalinti. Esu tyrinėtoja, vienas iš įdomių dalykų tai žmogaus, fotoaparato ir aplinkos santykis, kuris virsta kiekvieno asmeniniu patyrimu, pažinimu, žaidimu.
Tinkamos visokios skaitmeninės fotokameros (įskaitant ir mobilieji telefonai).
Tikiuosi prognozės bus palankios praktikai 🙂 Apsidraudimui turėsime galimybę prisiglausti Žalianamyje. Tad, su savimi turėkite fotografavimo priemones 😉