Skip to content Skip to footer

Gaminsime „Buddha Bowl“!

Sveiki!
Kviečiu visus prisijungti prie informatyvaus ir draugiško maisto gaminimo workshop’o. Kartu gaminsime mano patį mėgstamiausią patiekalą, kurio spalvų ir skonio įvairovė patenkina kūną ir sielą vienu metu!

Gyvendama ir studijuodama Niu Yorke kilo poreikis atrasti patiekalus, kurie būtų pilni ne tik naudingų vitaminų ir vertingų mineralų, tačiau, kurie taip pat būtų paprasti ir prieinami kiekvienam- tiek laiko atžvilgiu, tiek finansiškai. Sveikatingumo bendruomenėse plačiai paplitęs žymusis „Buddha Bowl“ („Budos dubenėlis“)patenkina visus mūsų skonio poreikius: saldumo, kartumo, rūgštumo ir sūrumo. Atradau jį besidomėdama Michio Kushi „macrobiotic“ mityba ir bendradarbiaudama su šios mitybos specialistais, kurios esmė yra vietinis ir sezonis maistas. Michio Kushi filosofijos pagrindas – kad kiekvienas maistas gali būti priskiriamas „in“ arba „jan“ elementui, tad sužinosime, koks maistas tinkamiausias valgyti šaltuoju sezono metu nes yra „šildantis“, o koks tinkamiausias vasaros metu nes yra „vėsinantis“.

Programos metu mes kartu ruošime įvairius patiekalo ingridientus , o tuo pačiu metu vyks laisva paskaita apie mikriobiotinės mitybos privalumus. Gaminimo metu sužinosime šio „dubenėlio“ pagrindus ir kaip galima namuose pasigaminti savo unikalų ir pilnavertišką patiekalą, kurio ingridientus galima kas kartą paįvairinti. Tad ateikite pasiruošę prisėsti prie didelio stalo kaip bendruomenė, pjaustyti kartu daržoves ir palaikyti atvirą diskusiją. 🙂

Su Meile,
-Giedrė

Date

Gru 23 2019
Expired!

Time

5:00 pm - 7:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022