Skip to content Skip to footer

Gyvenimo prasmė – jausmas, kurį painiojame su savybe.

Žalianamis vėl organizuoja užsiėmimus apie jausminį intelektą interneto erdvėje. Tai dviejų dalių užsiėmimas – viena jo dalis pirmadienį 7 dieną, o pratęsimas ketvirtadienį birželio 10 dieną.

KAIP DALYVAUTI?

PIRMA DALIS Birželio 7 d. pirmadienį 19:00-20:30 tiesioginė paskaitos transliacija Žalianamis Facebook paskyroje – vieša atvira paskaita, kur nereikės registruotis, bus galimybė užduoti klausimus komentaruose.

Atvira transliacija vyks @Žalianamis -atviras jaunimo centras Facebook paskyros puslapyje.

ANTRA DALIS birželio 10 d. ketvortadienį 19:00-20:30 pokalbis uždaroje ZOOM platformoje. Visi norintys galės prisijungti ir jaukioje atmosferoje užduoti dominančius klausimus ar iškelti savo pavyzdžius panagrinėjimui šioje temoje.

Registracija ir dalyvavimo nuoroda ketvirtadieniui čia: https://forms.gle/Kwsg4Emc6hRPHBBA7

SUPLANUOKITE SAVO KALENDORIUJE ABI DATAS, BUS NAUDINGA 🙂

TEMOS
Šiose online dirbtuvėse pažinsite:
• Kodėl pasigendame gyvenimo prasmės jausmo?
• Kas yra gyvenimo prasmė ir kodėl jos nepavyksta atrasti analizuojant gyvenimo logiškai? Kodėl gyvenimo prasmė tai mūsų vidinė būsena, o ne gyvenimo savybė?
• Kur ir kodėl dingsta prasmės jausmas?
• Ką daryti, kad visada jaustumeisi turintys gyvenimo prasmę?
• Jausminio intelekto ir sąmoningumo lavinimo rekomendacijos.
• Kiti jūsų klausimai šioje temoje – galėsite užduoti visus jums rūpimus klausimus.

VEDANTYSIS
Užsiėmimus veda Kšištof Zmitrovič (Vidinių pokyčių klubas) – lektorius ir saviugdos treneris, jausmų konsultantas, sisteminio konsultavimo ir sisteminės terapijos specialistas, konsteliacijų fasilitatorius bei daugiametis Jaunimo linijos savanoris ir savanorių mokytojas. Pagalbos srityje dirba nuo 2007 metų.

VIRSMAS
Šie nemokami užsiėmimai 14-29 metų jaunimui yra Jaunimo Reikalų Departamentas finansuojamo projekto VIRSMAS dalis. Projekto programa aprėpia tris skirtingas jauno žmogaus gyvenimo plotmes: karjerą, emocinę ir fizinę sveikatą. Jei norite sužinoti daugiau apie VIRSMAS veiklas, sekite Žalianamio naujienas arba parašykite mums ir užduokite mums savo klausimus.

Šis užsiėmimas, tai dalis užsiėmimo ciklo – JAUSMINIO INTELEKTO LAVINIMAS
Šis ciklas – tai yra atviros praktinės emocijų ir jausmų valdymo dirbtuvės, norintiems pažinti save, savo jausmus, lavinti jausminį intelektą ir efektyviai spręsti gyvenime kylančias asmenines ir santykių problemas.
Gilinsimės į jausmų ir emocijų pasaulį per praktinius pavyzdžius, nagrinėsime skirtingus psichologinius modelius, nagrinėsime skirtingų jausmų priežastis ir paskirtį..