Skip to content Skip to footer

Gyvenimo stilius

Kiekviena/s iš jūsų, prisijungusiu į šią kelionę, palaipsniui įtraukiami į gilesnius karjeros, vidinių resursų valdymo, finansinių išteklių generavimo ir subalansuoto gyvenimo stiliaus palaikymo klausimų tyrinėjimus.

Mūsų veikla bus sudaryti iš šio veiklų ciklo, su kuriuo galite susipažinti čia: https://vilnius.cityoflearning.eu/activities/10333

Renginys vyks virtualiai, kurį moderuos Brigita Baškevičiūtė – edukatorė bei jaunimo darbuotoja, intensyviai dirbanti darbo su jaunimu lauke daugiau nei 7 metus. Turimas aukštasis etikos išsilavinimas bei šiuo metu studijuojamas sociologijos magistras, įkvepia aktyviai nagrinėti futurologijos svarbą. Tai mokslas apie ateitį, kuris padeda atrasti įrankius kaip paruošti jaunus žmones ateičiai, remiantis technologinės pažangos tyrimais.

Ir Gintare Joteikaite – jaunimo darbuotoja ir karjeros konsultantė. Turiu aštuonerių metų darbo patirtį visuose veiklų sektoriuose (gamybiniame, paslaugų, IT, viešajame), kartu su tuo nuolat tobulėjau įvairiose psichologijos mokslo kryptyse ir vykdžiau visuomeninę veiklą. Šiuo metu su milžinišku įkvėpimu veikiu darbo su jaunimu lauke, kurdama programas, padedančias jauniems žmonėms maksimaliai realizuoti savo vidini potencialą

Nuoroda: https://us02web.zoom.us/j/9117076915

#careerforyouth

Veikla vyksta projekto „New Dimension In Career Guidance“ rėmuose, kurį finansuoja ERASMUS+

Date

Lap 08 2020
Expired!

Time

2:00 pm - 5:00 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022