Skip to content Skip to footer

Improvizacija

Improvizacija? Ar šis žodis sukelia Tau kokius nors jausmus? Gal baimę? Drąsumą? Stiprybę?

Spontaninis kūrybos galių demonstravimas, jų panaudojimas ar pritaikymas konkrečioje situacijoje ir yra IMPROVIZACIJA! Ir visai nereikia išsigąsti! Nebus nieko kas sužalos Tavo erdvę, na, nebent leis išlįsti truputį iš komforto, taip Tu labiau susipažinsi su pačiu savimi! Valio!

Gyvenime susiduriame su situacijomis, kurių nebūname numatę. Tokiu atveju yra du keliai! Mes susigūžiame ir norime kuo greičiau grįžti į komforto zoną arba bandome išsisukti iš padėties. Kartais vidinis AŠ mums draudžia atlikti tam tikrus veiksmus ar išsakyti tam tikrus žodžius. Šio susitikimo metu leisime sau būti savimi ir darysime, sakysime viską, ką norime. Susitikimas susidės iš kelių kategorijų, tai yra: susipažinimo, žaidimų, meditacijos. Kviečiu visus išlipti ,,ne ta koja“ iš lovos ir penktadienio vakarą praleisti kuo kūrybiškiau.
Visų be galo šiltai lauksiu
Su meile
Austėja Vasiliauskytė

Date

Lap 22 2019
Expired!

Time

7:15 pm - 9:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022