Skip to content Skip to footer

Jausminis intelektas. Požiūrio ir minčių įtaka jausmams. Ką daryti?

Žalianamis tęsia savo užsiėmimus interneto erdvėje. Šį kartą dviejų dalių užsiėmimas – viena jo dalis ketvirtadienį, kita sekmadienį.

KAIP DALYVAUTI?

PIRMA DALIS Gruodžio 10 d. ketvirtadienį 18:00-19:30 tiesioginė transliacija Žalianamis Facebook paskyroje – vieša paskaita. Atvira transliacija vyks @Žalianamis Facebook puslapyje.

ANTRA DALIS Gruodžio 13 d. sekmadienį 12:00-13:30 pokalbis uždaroje ZOOM platformoje. Visi norintys galės prisijungti ir jaukioje atmosferoje užduoti dominančius klausimus ar iškelti savo pavyzdžius panagrinėjimui šioje temoje.

ZOOM nuoroda https://us02web.zoom.us/j/89659800820

TEMOS
Šiose online dirbtuvėse pažinsite:
• Nuo ko priklauso mūsų jausmai?
• Kokį poveikį jausmams ir savijautai turi mūsų mintys ir požiūris?
• Kodėl toks svarbus požiūris ir santykis su mus supančiais dalykais?
• Baziniai įsitikinimai apie jausmus, kuriuos turėtume žinoti visi.
• Jausminio intelekto ir sąmoningumo lavinimo rekomendacijos.
• Kiti jūsų klausimai šioje temoje – galėsite užduoti visus jums rūpimus klausimus.

VEDANTYSIS
Užsiėmimus veda Kšištof Zmitrovič (Pokyčių klubas) – lektorius ir saviugdos treneris, verslo konsultantas, sisteminio konsultavimo ir sisteminės terapijos specialistas, konsteliacijų fasilitatorius bei daugiametis Jaunimo linijos savanoris ir savanorių mokytojas. Pagalbos srityje dirba nuo 2007 metų.

VIRSMAS
Šie nemokami užsiėmimai 14-29 metų jaunimui yra Jaunimo Reikalų Departamentas finansuojamo projekto VIRSMAS dalis. Projekto programa aprėpia tris skirtingas jauno žmogaus gyvenimo plotmes: karjerą, emocinę ir fizinę sveikatą. Jei norite sužinoti daugiau apie VIRSMAS veiklas, sekite Žalianamio naujienas arba parašykite mums ir užduokite mums savo klausimus.

Šis užsiėmimas, tai dalis užsiėmimo ciklo – JAUSMINIO INTELEKTO LAVINIMAS
Šis ciklas – tai yra atviros praktinės emocijų ir jausmų valdymo dirbtuvės, norintiems pažinti save, savo jausmus, lavinti jausminį intelektą ir efektyviai spręsti gyvenime kylančias asmenines ir santykių problemas.
Gilinsimės į jausmų ir emocijų pasaulį per praktinius pavyzdžius, nagrinėsime skirtingus psichologinius modelius, nagrinėsime skirtingų jausmų priežastis ir paskirtį..