Skip to content Skip to footer

Jausmų ir emocijų svarba karjeroje/veikloje. Kaip teisingai panaudoti?

Žalianamis tęsia savo užsiėmimus interneto erdvėje. Šį kartą dviejų dalių užsiėmimas – viena jo dalis ketvirtadienį, kita sekmadienį.

KAIP DALYVAUTI?

PIRMA DALIS Gruodžio 17 d. ketvirtadienį 18:00-19:30 tiesioginė transliacija Žalianamis Facebook paskyroje – vieša paskaita. Atvira transliacija vyks @Žalianamis Facebook puslapyje.

Pirmos dalies įrašas: https://www.facebook.com/Zalianamis/videos/761455874775036/

ANTRA DALIS Gruodžio 20 d. sekmadienį 18:00-139:30 pokalbis uždaroje ZOOM platformoje. Visi norintys galės prisijungti ir jaukioje atmosferoje užduoti dominančius klausimus ar iškelti savo pavyzdžius panagrinėjimui šioje temoje.

ZOOM nuoroda bus paskelbta čia.

Prisijungimai į gruodžio 20 d.užsiėmimą-pratęsimą: https://us02web.zoom.us/j/9408880585

TEMOS
Šiose online dirbtuvėse pažinsite:
• Kaip jausmai ir emocijos dalyvauja mūsų kasdienėje darbinėje veikloje ar moksluose?
• Kokį poveikį jausmai ir emocijos turi žmogaus karjerai?
• Kaip nuo jausmų sąmoningumo gali priklausyti profesinė sėkmė?
• Jausmų ir emocijų įtaka profesiniam meistriškumui.
• Jausminio intelekto ir sąmoningumo lavinimo rekomendacijos.
• Kiti jūsų klausimai šioje temoje – galėsite užduoti visus jums rūpimus klausimus.

VEDANTYSIS
Užsiėmimus veda Kšištof Zmitrovič (Pokyčių klubas) – lektorius ir saviugdos treneris, verslo konsultantas, sisteminio konsultavimo ir sisteminės terapijos specialistas, konsteliacijų fasilitatorius bei daugiametis Jaunimo linijos savanoris ir savanorių mokytojas. Pagalbos srityje dirba nuo 2007 metų.

VIRSMAS
Šie nemokami užsiėmimai 14-29 metų jaunimui yra Jaunimo Reikalų Departamentas finansuojamo projekto VIRSMAS dalis. Projekto programa aprėpia tris skirtingas jauno žmogaus gyvenimo plotmes: karjerą, emocinę ir fizinę sveikatą. Jei norite sužinoti daugiau apie VIRSMAS veiklas, sekite Žalianamio naujienas arba parašykite mums ir užduokite mums savo klausimus.

Šis užsiėmimas, tai dalis užsiėmimo ciklo – JAUSMINIO INTELEKTO LAVINIMAS
Šis ciklas – tai yra atviros praktinės emocijų ir jausmų valdymo dirbtuvės, norintiems pažinti save, savo jausmus, lavinti jausminį intelektą ir efektyviai spręsti gyvenime kylančias asmenines ir santykių problemas.
Gilinsimės į jausmų ir emocijų pasaulį per praktinius pavyzdžius, nagrinėsime skirtingus psichologinius modelius, nagrinėsime skirtingų jausmų priežastis ir paskirtį..

Date

Gru 17 2020
Expired!

Time

6:00 pm - 7:30 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022