Skip to content Skip to footer

Kaip gerosios patirtys virsta metodikomis darbe su jaunimu?

Šioje online transliacijoje dvi jaunimo darbuotojos – Brigita Baškevičiūtė ir Gintarė Joteikaitė pasidalins savo patirtimis, kaip jų tęstinės darbo su jaunimu patirtys virto savanorystės modelio atvirame darbe su jaunimu “Laisvė mokytis savanorystėje” bei karjeros orientavimo atvirame darbe su jaunimu programomis, kurios gali būti perimamos ir kitų kolegų.

Brigita ir Gintarė papasakos, kaip prasidėjo jų asmeninės kelionės darbe su jaunimu ir kokiame etape suprato, kad kuriama vertė jauniems žmonėms galėtų plėstis į kitus jaunimo centrus.

Transliacijos metu bus pristatyti du metodiniai leidiniai:

1. Metodinis leidinys jaunimo darbuotojams “Skaitmeninė galia”, parengtas Brigitos Baškevičiūtės, finansuotas Jaunimo reikalų departamento, Inovacijų jaunimo politikos srityje projekto “Skaitmeninė galia” rėmuose;

2. Metodinis leidinys jaunimo darbuotojams “Karjeros ReStartas”, įkvėptas Gintarės Joteikaitės bei Nadzeya Putsiata tarptautinio bendradarbiavimo patirtimi vykdant ugdymo karjerai veiklas nuo 2012 metų bei apjungiant penkių partnerių: Lietuvos “Žalianamio” ir “MADRUS”, Latvijos “Young Folks” jaunimo organizacijos, Baltarusijos jaunimo organizacijos “IT for Everybody” ir Airijos “Badgecraft” patirtis ugdymo karjerai srityje. Metodinis leidinys kuriamas ERASMUS+ finansuojamo strateginių partnerysčių projekto “New Dimension in Career Guidance” rėmuose.

#skaitmeninegalia
#careerforyouth

Kviečiame prisijungti į jaukų virtualų pokalbį, kuriame aptarsime:

— Kaip darbas su jaunimu iš gerosios praktikos išauga į metodiką ir tampa įkvepiančiu pavyzdžiu, kuris stiprina darbą su jaunimu Lietuvoje?
— Kaip vyksta metodikos kūrimo procesas ir su kokiais iššūkiais susiduriama procese?
— Ko reikia, kad metodiniai leidiniai ir sukurtos technologijos neliktų dulkėti lentynoje?

Date

Sau 21 2021
Expired!

Time

6:00 pm - 7:30 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022