Skip to content Skip to footer

Kaip pajausti savo tikruosius tikslus? Jausminio intelekto lavinimas

Žalianamis tęsia savo užsiėmimus apie jausminį intelektą interneto erdvėje. Šį kartą dviejų dalių užsiėmimas – viena jo dalis šeštadienį, kita sekmadienį.

KAIP DALYVAUTI?

PIRMA DALIS Gruodžio 26 d. šeštadienį 18:00-19:30 tiesioginė transliacija „Kaip pajausti savo tikruosius tikslus?” Žalianamis Facebook paskyroje – vieša paskaita, galima bus užduoti klausimus komentaruose.

Atvira transliacija vyks @Žalianamis -atviras jaunimo centras Facebook puslapyje.

ANTRA DALIS Gruodžio 27 d. sekmadienį 18:00-19:30 pokalbis uždaroje ZOOM platformoje. Visi norintys galės prisijungti ir jaukioje atmosferoje užduoti dominančius klausimus ar iškelti savo pavyzdžius panagrinėjimui šioje temoje.

ZOOM nuoroda bus paskelbta čia ir šeštadienio transliacijos metu.
https://us02web.zoom.us/j/9408880585

SUPLANUOKITE SAVO KALENDORIUJE ABI DATAS – KITO TOKIO SEMINARO NERASITE NIEKUR 🙂

TEMOS
Šiose online dirbtuvėse pažinsite:
• Kas iš tiesų yra mūsų tikrieji norai ir tikslai ir kuo jie skiriasi nuo išmąstytų ar perimtų iš aplinkos tikslų?
• Kodėl tikslui ir jo pasiekimui taip svarbūs jausmai ir pajautimas?
• Kaip įjungti savo pajautimą ir intuiciją bei jų pagalbą pajausti savo tikslus?
• Kokius jausmus iš tiesų turi kelti man mano tikslas?
• Jausminio intelekto ir sąmoningumo lavinimo rekomendacijos.
• Kiti jūsų klausimai šioje temoje – galėsite užduoti visus jums rūpimus klausimus.

VEDANTYSIS
Užsiėmimus veda Kšištof Zmitrovič (Pokyčių klubas) – lektorius ir saviugdos treneris, verslo konsultantas, sisteminio konsultavimo ir sisteminės terapijos specialistas, konsteliacijų fasilitatorius bei daugiametis Jaunimo linijos savanoris ir savanorių mokytojas. Pagalbos srityje dirba nuo 2007 metų.

VIRSMAS
Šie nemokami užsiėmimai 14-29 metų jaunimui yra Jaunimo Reikalų Departamentas finansuojamo projekto VIRSMAS dalis. Projekto programa aprėpia tris skirtingas jauno žmogaus gyvenimo plotmes: karjerą, emocinę ir fizinę sveikatą. Jei norite sužinoti daugiau apie VIRSMAS veiklas, sekite Žalianamio naujienas arba parašykite mums ir užduokite mums savo klausimus.

Šis užsiėmimas, tai dalis užsiėmimo ciklo – JAUSMINIO INTELEKTO LAVINIMAS
Šis ciklas – tai yra atviros praktinės emocijų ir jausmų valdymo dirbtuvės, norintiems pažinti save, savo jausmus, lavinti jausminį intelektą ir efektyviai spręsti gyvenime kylančias asmenines ir santykių problemas.
Gilinsimės į jausmų ir emocijų pasaulį per praktinius pavyzdžius, nagrinėsime skirtingus psichologinius modelius, nagrinėsime skirtingų jausmų priežastis ir paskirtį..