Skip to content Skip to footer

Kaip priimti tinkamą sprendimą?

Imti skėtį? Ką apsirengti? Ką veikti? Ką valgyti? Ką daryti su savo gyvenimu? Kur stoti? Ką dirbti?

Per dieną intuityviai priimame begales sprendimų ir jų dažnai net nepastebime. Vieni – įprasti, kasdieniniai, kiti – sudėtingesni, turintys svaresnes pasekmes.

Jei yra tekę ilgai neapsispręsti, turbūt jautėte pastovų minčių antplūdį, nuolatinį svėrimą už ir prieš, kūrybiškumo stoką sprendžiant vieną ar kitą problemą.. Ar tiesiog pasimetimą – ką su visu tuo daryti? Vieni sprendimus linkę priimti greitai, intuityviai, kiti – apmąstyti, permąstyti, „suvirškinti“ ir tik tada nuspręsti.

Mokysimės kokiems sprendimams, kokios strategijos yra tinkamesnės.
Šiame užsiėmime nagrinėsime įvairius sprendimų priėmimo būdus, kurie buvo ištirti ir pasiteisino verslo, vadybos, švietimo ir įvairiose kitose gyvenimo srityse. Susipažinsime su sprendimų priėmimo modeliais, kurie padės į kasdienius rūpesčius pažvelgti iš kitų pusių, įvertinti ir priimti tokį sprendimą, kuris čia ir dabar atrodo geriausias. Šie modeliai padės sutaupyti tiek laiko, tiek energijos resursų. Turbūt nėra nieko geriau, nei priimti sprendimą, kuriuo visiškai nesigaili ir gauti džiuginantį rezultatą.

Renginys vyks per zoom platformą, nuoroda:
https://us02web.zoom.us/j/86186324208?fbclid=IwAR2ht6_ay0AUBGVM8TKl4xq_FZCtwkdVhsuDReuwYXJ5_gd3sNpwfGvXick

Užsiėmimą ves karjeros konsultantė, Emilija Kotryna Trunovaitė.

Date

Gru 02 2020
Expired!

Time

6:30 pm - 9:00 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022