Skip to content Skip to footer

Kaip šiais laikas atrodo „sveika mityba“? Diskusija.

Antradienį susitiksime lauke ant pievos pasikalbėti apie sveiką mitybą ir pasidalinti savo asmeninėmis patirtimis.

Pasaulyje yra tiek daug įvairių „dietų“ ir visi jų atstovai teigia, kad tai yra pati geriausia arba tinkamiausia mityba žmogaus kūnui. Visi esame girdėję apie „Paleo“ dietą, kuri tikina, kad mums reikia grįžti prie savo primityvių šaknų, kuomet valgėme daug mėsos ir neapdoroto maisto, arba Daktaro Douglas Graham’o propaguojamą „80/10/10“ veganinę dietą, anot kurios mes ištikrųjų esame „vaisiavalgiai“. Kaip atsirinkti SAVO KŪNUI tinkamiausią mitybą…?

Giedre Kotryna pasidalins nuodugniau apie „makrobiotinę“ mitybą, kurios filosofijos pagrindas yra, kad kiekvienas maisto produktas yra labiau „YIN“ arba „YANG“ energijos. Aptarsime, kodėl būtent sezoninis ir vietinis maistas yra naudingas ne tik kūno sveikatai bei palaikant harmonija su savo aplinka, ir kaip su maistu galime prisiderinti prie savo klimato zonos. Bus galimybė susimąstyti ar yra tiesos tame, kad mūsų kūnams labiausiai tinkamas maistas yra tas, kuriuo mūsų genetiniai protėviai maitinosi savo prigimtinėje žemėje. Ir galiausiai prieisime prie „mėlynųjų“ pasaulio zonų, kuriuose gyvena ilgaamžiškiausios žmonių bendruomenės, tad peržvelgsime jų visų bendrus sveikatos principus. 🙂

Kviečiami visi kas nori pasidalinti savo mitybos eksperimentais ir išvadomis, arba tiesiog pasiklausyti.
Iki!

Date

Geg 28 2019
Expired!

Time

6:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022