Skip to content Skip to footer

Karjeros klubas: Atnaujinančio streso galia

Į renginį pateksite, paspaudę šią nuorodą: Join URL: https://us02web.zoom.us/j/83596027051

Kvantinis šuolis anot kvantinės fizikos – tai staigus kvantinės sistemos (atomo, molekulės ar atomo branduolio) perėjimas iš vienos būsenos į kitą, nuo vieno energetinio lygmens į kitą. Kuomet sistema staigiu būdu pasisemia energijos įvyksta peršokimas į žymiai aukštesnį energijos lygmenį, staigiai prarandant energiją įvyksta perėjimas į žemesnį energijos lygmenį.

Jeigu perkelti pagrindines kvantinės fizikos tiesas iš atominio lygmens į kasdienės žmogaus gyvenimo stiliaus lygmenį – kiekvieną kartą, kuomet mes imamės sąmoningų, intensyvių ir energingų veiksmų savo gyvenimo būdo atžvilgiu – tai reikšmingai pakeičia visą mūsų vidinės energijos lygį, o kartu su tuo – gyvenimo kokybę. Ir priešingai – kuomet mes sustojame, suletėjame, aptingstame, tampame pasyvesni – tai mūsų energetinį lygmenį taipogi nubloškia atgal, o kartu su tuo paveikia visas gyvenimo sritis.

Šio susitikimo metu bus kalbama apie tai, kaip sąmoningai sukurti savo gyvenime “kvantinio šuolio” būseną,”permetant” save iš vieno gyvenimo kokybės lygmens į kitą. Suprasime, kodėl išorėje atrodantys “aktyvūs” veiksmai vis dėlto ne visuomet tarnauja vidinės energijos lygmens augimui, taip pat kaip ir išorinis pasyvumas bei ramus būvis toli gražu nereiškia asmenybės efektyvumo nebuvimą bei kokie faktoriai tai lemia.

Renginys vyks Online formatu Zoom platformoje. Į renginį pateksite, paspaudę šią nuorodą:
Join URL: https://us02web.zoom.us/j/83596027051

Mokymasis vyks Vilnius – besimokantis miestas platformos grojaraštyje. Norėdami dalyvauti visame „5D ASMENYBĖS EFEKTYVUMAS“ maratone spauskite šią nuorodą: https://vilnius.cityoflearning.eu/activities/8630

Užsiėmimas vyksta projekto „VIRSMAS“, finansuojamo Jaunimo reikalų departamento rėmuose.

Date

Bal 30 2020
Expired!

Time

6:30 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022