Skip to content Skip to footer

Karjeros klubas: Būti turtingu visuose gyvenimo lygmenyse

Piniginis vienetas yra pagrindinis matas, kuriuo yra pamatuojami vertybiniai resursai, kuriais mes apsikeitinėjame kiekvieną gyvenimo akimirką. Bet ar visada „būti turtingu“ reiškia vien tik valdyti didelį finansinį resursą?
Būti turtingu – tai visų pirma akylai stebėti kiekvieną akimirką savo gyvybinės energijos tekėjimo srautą visose gyvenimo srityse bei lygmenyse, ir stabdyti procesus, kuriuose mainai yra nelygiaverčiai.
Šio susitikimo metu kalbėsime ne tiesiogiai apie finansų valdymą, o apie mūsų išankstines nuostatas ir įpročius, vedančius arba į turtėjimą arba į nuolatinį resursų praradimą ir pasekmėje – stygių.
Rezultatas, kurį išsinešite – sąmoningesnis požiūris į kiekvieną akimirką vykstančius resursų apsikeitimus (įskaitant ir finansinius), gyvybinės energijos praradimo priežastis bei nauji įpročiai, vedantys į visokeriopą turtėjimą.

Date

Lap 30 2019
Expired!

Time

2:00 pm - 5:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022