Skip to content Skip to footer

Karjeros klubas: DĖMESIO – Manipuliacijos #1: Gazlaitingo strategijos

Su sąmoningomis ir nesąmoningomis manipuliavimo išraiškomis absoliuti dauguma žmonių susiduria kasdien. Manipuliacinėmis technikomis yra grįsta visa marketingo sritis, pardavimų strategijos, politiniai lozungai. Subtilesnėmis formomis manipuliavimas pasireiškia individualiame asmeniniame ir profesiniame santykyje.

Kadangi karjeros kelias yra viena aktualiausių erdvių klestėti iš bendradarbiavimo veikėjų dėl vienokių ar kitokių naudų kylančioms manipuliacijoms, o ribų nusibrėžimas yra viena opiausių ir skaudžiausių temų, kurias pastebėjau tyrinėjant atvejus individualiose konsultacijose ir grupiniuose užsiėmimuose, lapkričio mėnesį ketinu paskirti nuodugniai išvystyti manipuliacijų temą.

Pirmoji tema, kurią tyrinėsime yra Gazlaitingas – tai psichologinio smurto individualioje komunikacijoje forma, kuomet prieštaraujančių vienas kitam elgesio modelių nuoseklume (kai kuriuose šaltiniuose dar įvardijama kaip šizofrenines būsenas skatinanti elgsena) yra laužoma žmogaus psichika. Skamba grėsmingai, tačiau su sunkesnėmis ar lengvesnėmis, sąmoningomis, o dažniausiai – nesąmoningomis tokios elgsenos formomis iš aplinkinių susiduria dauguma žmonių.

ONLINE užsiėmimo, kuris vyks ZOOMe metu sukursime saugią erdvę, kurioje pristatysiu teorinę dalį, diskutuosime grupėje bei tyrinėsite asmenines patirtis, atliekant individualias užduotis.

Noriu pabrėžti, kad šio ciklo tikslas nėra mokyti jus manipuliuoti – mano tikslas yra supažindinti jus su egzistuojančiomis manipuliavimo technikomis, siekiant išmokyti atpažinti ir vengti manipuliacijų tiek iš aplinkinių, tiek savo pačių raiškoje. Užsiėmimo metu mokysimės stiprinti asmenines ribas įvairių rūšių komunikacijoje bei stiprinti ekologiško bendravimo vertybes ir įgūdžius.

Užsiėmimą vesiu aš, Gintarė Joteikaitė, jaunimo darbuotoja ir karjeros konsultantė. Prieš aštuonerius metus išsamiai tyrinėjau neurolingvistinį programavimą, kuris suteikė man daug žinių apie egzistuojančias visuomenėje manipuliavimo formas ir būdus, kaip nuo to apsisaugoti.

Į užsiėmimą pateksite paspaudę šią ZOOM nuorodą: https://us02web.zoom.us/j/83037968309

Date

Lap 04 2020
Expired!

Time

7:00 pm - 9:00 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022