Skip to content Skip to footer

Karjeros klubas: Efektyvus mokymasis iš patirčių ciklų

Kiekviena patirtis mūsų gyvenime, pradedant nuo sąveikos su kitais žmonėmis, idėjos realizavimo ar paprasto kasdienio buitinio veiksmo vyksta pagal cikliškumo principus. Netgi pati smegenų veikla yra užprogramuota koncentruoti savo dėmesį į kiekvieną techninę užduotį tol, kol ji bus galutinai užbaigta.

Bėda ta, jog didžiąja savo dalimi tradicinė švietimo sistema neišmokė mūsų tinkamai išgyventi ir užbaiginėti visus gyvenime vykstančius patirčių ciklus, kokybiškai mokantis iš jų. Ir netgi priešingai, patirties ar mokymosi ciklo užbaigimas daugeliui iš mūsų pasąmoniškai asocijuojasi su kontrolinių darbų ir atsiskaitymų baime, raudonos spalvos braukymais iš mokytojos pusės sąsiuvinyje.

Šio užsiėmimo metu susipažinsite su įvairių lygmenų gyvenimiškų ciklų rūšimis ir įgausite įrankius, padėsiančius maksimaliai efektyviai išgyventi ir užbaigti kiekvieną turimą ciklą.

Renginys vyks Online formatu Zoom platformoje. Nuoroda į renginio kabinetą: Join URL: https://us02web.zoom.us/j/85955011895

Kviečiame dalyvauti visame Karjeros klubo ONLINE maratone, vykstančiame Vilnius – besimokantis miestas platformoje https://vilnius.cityoflearning.eu/activities/8630

Registracija į maratoną: https://forms.gle/ej4THjKBv4ss2tqc6

Užsiėmimas vyksta Projekto „VIRSMAS“, finansuojamo Jaunimo reikalų departamento rėmuose.

Date

Bal 23 2020
Expired!

Time

6:30 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022