Skip to content Skip to footer

Karjeros klubas: Intuityvus dėmesio valdymas

Ar žinojote, kad žodis “Prioritetas” socialinėje visuomenėje atsirado tik XX a. pradžioje? Nuo pat pradžių ir visoje savo esmėje tai yra savoka, reiškianti dalyką (užduotį, atradimą) turintį pirmumo (“prior” – pirmas) teisę. Ir tik XX a. pabaigoje – XXI a. pradžioje šis žodis imtas naudoti daugiskaitoje, nors daugiskaitinė “prioritetų” sąvokos forma yra pati sau prieštauraujanti ir visiškai nekorektiška.

Šiandien žmonės užsibrėžia po keliolika prioritetų vienu metu, siekia juos įgyvendinti milžinišku tempu, nuolat papildydami sąrašą naujais pirmutinės svarbos tikslais. Visi uždaviniai yra laikomi galvoje (ir ne vien galvoje) vienu metu, sunkiai beatsekant, kurie iš jų yra tikrai svarbūs, o kurie buvo primesti iš aplinkos.

Šio užsiėmimo eigoje pateikta informacija ir praktinės užduotys supažindins su vieno pagrindinių mūsų vidinių resursų – dėmesio sąvoka ir įgalins sąmoningai valdyti savo dėmesį bei, atitinkamai, pagal aiškius kriterijus atsijojant, kas iš tiesų yra svarbu, o kas ne. Tokiu būdu išmoksite greitai ir efektyviai išanalizuoti ir “apdoroti” kiekvieną jūsų dėmesio resurso prašantį aplinkos dirgiklį bei sąmoningai intuityviame lygmenyje suprasti, kokios reikšmės ir svarbumo yra kiekviena dėmesio užklausa jums asmeniškai. Taip pat užsiėmimas metu pateikti metodai padės įvaldyti patį dėmesio koncentravimo mechanizmą, išmokstant būti maksimaliai efektyviam konkrečioje akimirkoje ir tęstinume.

Renginys vyks Online formatu Zoom platformoje. Nuoroda į renginio virtualią erdvę:
Join URL: https://us02web.zoom.us/j/82812414035

Date

Geg 07 2020
Expired!

Time

6:30 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022