Skip to content Skip to footer

Karjeros klubas: Kaip aš pats save stabdau?

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/86205482169?pwd=L0FUdmFxQ1JSMWE4SUdvV1YrODhoUT09

Giliai viduje kiekvienas žinome ar bent pasvajojame apie savo svajonių veiklą.

Tačiau svajonės ir lieka tik svajonės.

Ir tol kol neprisiimame atsakomybės ir nesurizikuojame daryti tai ką iš tikrųjų norime daryti gyvenimas ir plaukia pasroviui.

Kažkada mus stabdė kiti. Ir mes jais patikėjome ir pradėjome patys save stabdyti. Stabdžius nuimti galime tik suvokus jų prasmę.

Užsiėmimo metu praktiškai tyrinėsime vidines nuostatas kuriomis tikedami patys save stabdome nuo savirealizacijos ir turėsime galimybę save įgalinti veikti.

Užsiėmimą ves Minvydas Blinkevičius-
sertifikuotas sąmoningo kvėpavimo ir emocijų integravimo treneris. Patyręs savistabos ir meditacijų praktikas. Tikrumo, savyje bei visame kame tyrinėtojas. Nuoširdaus ryšio ieškotojas. Saugios erdvės jausti ir dalintis „Tikrumo erdvė“ inicijatorius. Projekto „VIRSMAS 2“ emocijų ir minčių įsisąmoninimo ir raiškos treneris.

Date

Gru 22 2020
Expired!

Time

7:00 pm - 9:00 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022