Skip to content Skip to footer

Karjeros klubas: Kaip greičiau pasiekti meistriškumą karjeroje?

Jeigu ir žavimės kažkuo profesinėje srityje, tai kiekvienos srities profesionalais. Kai matome juos pasinėrusius į savo veiklą, dažnai stebimės jų išskirtinėmis kompetencijomis ir lengvumu, su kuriuo jie dirba.

Dėl ko taip yra? Nes mes visi norime savo srityje jaustis gerais, maksimaliai realizuotais ir naudingais. Būti profesionalu, tai didelis laimės šaltinis.

Kartais atrodo, kad reikės paskirti tam visą savo gyvenimą, tačiau, laimei, yra būdų išmokti tapti profesionalais greičiau. Karjeros pradžioje perpratę svarbius principus ir tobulėjimo metodus galime atverti sau kelia į greitesnį meistriškumą.

Šis užsiėmimas būtent apie šiuos principus ir metodus, kurie padės Tau greitai judėti į priekį, kad ir kokią sritį pasirinktum. Kalbėsime apie tobulėjimo kliūtis, nagrinėsime kylančius iššūkius, perprasime porą svarbių mokymosi modelių, o taip pat formuosime profesionalumui ir meistriškumui reikalingą požiūrį bei jausminį nusiteikimą. Prisijunk, bus įdomu 😉

Užsiėmimą ves Kšištofas Zmitrovič

Date

Spa 04 2020
Expired!

Time

2:00 pm - 4:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022