Skip to content Skip to footer

Karjeros klubas: Noriu daryti karjerą – tobulas startas pradedantiesiems

Pradedant savo karjeros kelią susiduriama nežinomybe ir pagrindiniu klausimu: nuo ko pradėti?

Tyrinėdamas garsių žmonių biografijas sėkmingų verslininkų, vadovų ir kitų žmonių gyvenimus pastebėjau, kad vieni nauolatos patiria sėkmę kad ir kokia veikla užsiimtų, o kiti – sunkiai juda pasiekimų keliu. Išryškėjo esminis skirtumas tarp sėkmingų ir nesėkmingų žmonių.. Visi kurie patiria gyvenime sėkmę ir pasisekimą turi vieną pagrindinį bruožą, tai aiškumas.

Kuo aiškiau žinai kas tu, ko nori iš gyvenimo ir kaip to siekti, tuo daugiau šansų, kad pasiseks. Todėl, kviečiu į praktines karjeros dirbtuves pradedantiesiems, kurių metu naudodami geriausius ir pasaulyje pripažintus planavimo įrankius ir mano mylimą veidoskaitą praktiškai ieškosime atsakymo į klausimą kas aš? brėšime karjeros kryptį, planuosime tobulos karjeros viziją, kursime veiksmų planą ir dirbsime su įsitikinimais ir nuostatomis. Po renginio pajusi aiškumą, motyvaciją ir pasitikėjimą savo jėgomis, o svarbiausia – žinosi nuo ko pradėti.

Reikės žymėtis ir atsakyti sau į klausimus, analizuoti save – atsineškite pagal patogumą užrašų knygutę ir rašiklį, planšetinį arba nešiojamą kompiuterį.

Užsiėmimą ves Augustas Buzarevičius – www.idialogue.lt profesinių pokyčių mentorius, profesinio orientavimo konsultantas ir Veidoskaitos treneris.

Date

Spa 18 2020
Expired!

Time

2:00 pm - 4:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022