Skip to content Skip to footer

Karjeros klubas Online: Gyvenimo gausos psichologija

Prisijungti prie pirmojo susitikimo rytoj, balandžio 16 dieną 18:30 galite paspaudę šią nuorodą:
Join URL: https://us02web.zoom.us/j/87880867568

Ar žinojote, jog finansinė gerovė nėra vien apie taupymą ir skaičius? Ką manote, jeigu pasakysiu, jog mūsų finansinė situacija yra tiesiogiai proporcinga mūsų pasauliui teikiamos naudos apimties ir tuo metu patiriamo malonumo koeficientui ir atvirkščiai proporcinga baimei prarasti ar prisirišimo prie to, kiek ir ką turime dabar?

Finansinė gerovė, o jeigu pažvelgti dar giliau ir plačiau – gyvenimo gausa yra ne apie tai, kiek perkame ar kiek parduodame. Tai apie kiekvieno mūsų gebėjimą priimti su dėkingumu tai, kas mums duodama (taip taip, net, jeigu tai karantino suteikti apribojimai ir pokyčiai), mėgautis įvairių formų mainais, kurie vyksta mūsų gyvenime ir akylą stebėjimą, kad visi priėmimo ir atidavimo procesai mūsų kasdienybėje vyktų remiantis ekologiškumo, lygiavertiškumo, malonumo ir tarnystės vienas kitam principais.

Šio užsiėmimo metu aš nemokysiu jūsų skaičiuoti, kiek procentų nuo kasmėnesinių pajamų turite atsidėti taupymui. Aš pakviesiu jus atrasti savo vidinį Gausos Karalių ar Karalienę ir suteiksiu įrankius, kurie padės auklėti savyje sveiką požiūrį į pinigus bei kitų rūšių mainus.

Užsiėmimo potemės:

— Finansinio sąmoningumo sąvokos principai ir archetipai;
— Mainų rūšys ir lygmenys;
— Vidinės nuostatos ir ribojantys įsitikinimai finansų ir kitų rūšių mainų atžvilgiu;
— Kasdieniai įpročiai geresnės finansinės situacijos link

Prisijungti prie pirmojo susitikimo rytoj, balandžio 16 dieną 18:30 galite paspaudę šią nuorodą:
Join URL: https://us02web.zoom.us/j/87880867568

Kviečiame registruotis į visą ONLINE maratoną (https://vilnius.cityoflearning.eu/activities/8630) užpildžius šią anketą: https://forms.gle/ej4THjKBv4ss2tqc6

Date

Bal 16 2020
Expired!

Time

6:30 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022