Skip to content Skip to footer

Karjeros klubas: Perdegimo sindromas ir kaip jį aplenkti?

Perdegimas – viena opiausių šių laikų „karjeristų“ problema. Kasdien visas pasaulis, atrodytų, reikalauja iš mūsų nuolatinio bėgimo, siekimo, augimo ir veržimosi į priekį. Mes pripratiname savo protą prie kavos, kelių valandų miego, motyvacijos „išlįsti iš komforto zonos“ valandėlių ir didelių darbo krūvių vardan didesnio pripažinimo bei finansinio atlygio. Galų gale nė nepastebime, kai viduje ima vis garsiau tiksėti raudonoji perdegimo lemputė, kurią praignoravus seka nebegrįžtama organizmo reakcija: apatija, nemiga, visiškas negebėjimas atlikti net smulkiausius darbus, irzlumas, noras viską mesti ir t.t.

Šio susitikimo metu tyrinėsime perdegimo simptomų etapus bei eigą, ir mokysimės susidėlioti saugiklius, apsaugant save nuo liūdnų pasekmių.

Date

Rgs 26 2019
Expired!

Time

6:30 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022