Skip to content Skip to footer

Karjeros klubas: Susikurk profesionalų CV

Gyvenimo aprašymo kūrimas daugeliui žmonių yra įtampą keliantis procesas. Tai suprantama, juk reikia prisiminti ir įsivertinti daugelį darbo bei mokymosi patirties aspektų, sugebėti suformuoti ir tinkamai, patraukliai potencialiam darbdaviui įvardinti savo turimas kompetencijas, įgūdžius ir ambicijas.

Lapkričio 14 dieną kviečiame jus į 6 val. trukmės profesionalaus ir išsamaus gyvenimo aprašymo kūrimo mokymus, kuriuose lydės karjeros orientavimo specialistė Gintarė Joteikaitė, turinti 10 metų karjeros konsultavimo ir mokymų karjeros tema organizavimo darbo patirtį su skirtingo amžiaus žmonėmis.

“Jau seniai esu pastebėjusi, kad jauni žmonės, kuriuos konsultuoju, yra linkę nuvertinti save ir svarbias turimas darbo patirties, savanorystės, mokymosi patirtis ir įgytas jų metu kompetencijas, todėl visuomet siekiu iškelti iš šešėlio ir padėti prisiminti ir įsivardinti visas turimas patirtis nieko nenubraukiant iš savo istorijos”

Mokymų metu pasitelksime CV kūrimo platformą “LoveJob.lt”, nuosekliai pereisime per visus gyvenimo aprašymo kūrimo etapus ir etapas po etapo reflektuosime kylančius iššūkius ir sunkumus gyvenimo aprašymo kūrimo procese.

Mokymų metu išsigryninsite:

— Kaip suformuluoti trumpą kelių sakinių aprašymą apie save;
— Ką svarbu pažymėti ir kokiu būdu aprašyti darbo bei mokymų patirtį, papasakojant įtraukiančią istoriją apie save;
— Kuo svarbios vertybės įsidarbinant ir kaip jas įsivardinti;
— Turimų kompetencijų įsivardinimas;
— Kaip įsivertinti atlyginimo poreikį;
— Kaip suteikti savo CV gyvybingumo ir ką daryti su gyvenimo bei darbo patirčių “skeletais spintoje”.

Rezultatas, kurį išsinešite – susikurtas arba atnaujintas profesionalus ir “gerai sukaltas” asmeninis gyvenimo aprašymas, paruoštas naudoti ir siųsti potencialiems darbdaviams.

Susitikimas vyks ONLINE:
Susitikimo nuoroda: meet.google.com/ndi-ekcr-zhj

Veikla vyksta projekto „VIRSMAS 2“, finansuojamo Jaunimo reikalų departamento rėmuose.

Date

Lap 14 2021
Expired!

Time

2:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022