Skip to content Skip to footer

Karjeros klubas

Labas,

naujais metais startuojam su nauja energija Karjeros klube!
Laukiame Tavęs atvirąjame karjeros Koučinge, kuriame spręsime įvairias karjeros projektavimo problemas. Geroji naujiena? – Gali ateiti su savo dabartiniais karjeros klausimais ir lektoriaus bei dalyvių dėka gauti atsakymus į tai kas Tau rūpi labiausiai, pasinaudok galimybe padaryti proveržį asmeniniame bei karjeros gyvenime.

Kursime saugią erdvę, kurioje kiekvienas galės dalintis savo patirtimi ir idėjomis, tai bus profesinio tobulėjimo vakaras, kuriame galėsi pažvelgti į savo karjerą iš skirtingų kampų bei išeiti su Tavo gyvenimą transformuojančiu atsakymu.

Augustas Buzarevičius dalinsis turimomis žiniomis, metodais bei idėjomis kaip spręsti kylančius karjeros klausimus. Naudosime Veidoskaitą, Koučingą, Prigimčių ir intelektų teoriją, Karjeros konstravimo žinias ir kitus metodus, tam, kad čia ir dabar gautum rezultatą.

Jeigu nori, kad būtent Tavo karjeros situacija būtų sprendžiama ar turi klausimų apie karjerą ir jos konstravimą arba turi pageidavimų kokios temos būtų paliestos renginio metu, nesidrovėk ir siųsk savo klausimus bei pastebėjimus el. paštu: augustasbuzarevicius@gmail.com arba asmenine žinute Augustas Buzarevičius | Facebook

Susitinkame vasario 1 dieną 18.30
Iki greito 😉

Date

Vas 01 2022
Expired!

Time

6:30 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022