Skip to content Skip to footer

Kūryba ir laiko planavimas

Norint dalyvauti užsiėmime, būtina užsiregistruoti:

https://docs.google.com/forms/d/1G0BXvTnZtaEEW_aXNuTOvasvZ2GS2AzDi8qAFqD_T-M/edit

Kūryba dažniausiai žmonėms asocijuojasi su laisve, įkvėpimu ir nesibaigiančiomis idėjomis. Tačiau ne mažiau svarbų vaidmenį kūrybiniuose procesuose vaidina ir disciplina, o konkrečiau – laiko planavimas.

Ar yra buvę taip, kad norėjai daugiau laiko skirti kūrybiams hobiams – fotografijai, menui, muzikai, rašymui, tačiau grįžus po darbo arba paskaitų mintys sukasi apie daugybę pasiteisinimų, o laiko kūrybai atrodo visiškai nebelieka? Tokiais atvejais, labai dažnai kilusios inspiruojančios idėjos nublanksta, motyvacija pranyksta, o kūrinys – taip ir neužgimsta.

Šiame susitikime, kurį ves Žalianamio jaunimo darbuotoja Aušra, aptarsime esminius dalykus, padėsiančius susiplanuoti laiką kūrybiniams projektams, palaikyti motyvaciją bei susikurti ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus kūrybos srityje.

Susitikimo nuoroda:
https://us02web.zoom.us/j/83865537187?pwd=OUYyeTkrdnQ5WFBiSWk0NnczVkgwUT09

Date

Sau 28 2021
Expired!

Time

6:30 pm - 8:00 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022